Netflix nakręcił film o Britney Spears. To, co mówi na początku, mrozi krew w żyłach [WIDEO]

Film o Britney na Netflixie

Film o Britney na Netflixie

Britney kontra Spears to dokument, który prześwietla ostatnie 13 lat z życia Księżniczki Popu. Piosenkarka została ubezwłasnowolniona przez ojca, a jej najbardziej zagorzali fani twierdzili, że była przez niego więziona. Zapowiadany film Netflixa ma pokazać, co wydarzyło się naprawdę.

Britney Spears od kilku miesięcy walczy w sądzie o niezależność. Próbuje uwolnić się spod kurateli, którą została objęta 13 lat temu. Zabrała się za to dopiero teraz, bo wcześniej nie wiedziała, że jej wolno, a obecnie stara się udowodnić, że jest gotowa sama decydować o swoim życiu. Do sieci właśnie trafił zwiastun dokumentu wyprodukowanego przez Netflixa, który ma pokazać prawdę na temat ostatnich 13 lat życia gwiazdy.

Netflix – film o Britney Spears

Wiosną mogliśmy obejrzeć dokument poświęcony mrocznej stronie życia gwiazdy – Kto wrobił Britney Spears?. Przypominał horror, ale też pokazywał jak ojciec piosenkarki, pod przykrywką pomocy, przerobił córkę w maszynkę do zarabiania pieniędzy.

Britney kontra Spears, dokument, który wkrótce pojawi się na Netflixie, ma poruszać podobne zagadnienia, ale przede wszystkim ma pokazywać historię wokalistki z nowej perspektywy. Będą w nim wcześniej niepublikowane wywiady, również z główną bohaterką, nagrania, maile i SMS-y.

Chcę odzyskać swoje życie – słychać już w pierwszych sekundach zwiastunu. – Pracowałam całe życie. Nic tym ludziom nie jestem winna.

Dokument jest efektem wieloletniego śledztwa dziennikarskiego. W zwiastunie twórcy przyglądają się kurateli Britney i jej relacjom z rodzicami – Lynne i Jamie’em Spears, który pełnił funkcję opiekuna córki. Rozmawiają również z tymi, którzy byli blisko Britney przez ostatnie 13 lat.

Do sieci właśnie trafił zwiastun.

Film dokumentalny Netflixa o Britney będzie można obejrzeć we wtorek 28 października na platformie streamingowej. Reżyserką jest Erin Lee Carr. Ma ona na swoim koncie takie filmy i seriale jak Kochana mamusia nie żyje, Duża dawka skandalu, Brudna forsa, czy Druga strona medalu: Skandal w amerykańskiej gimnastyce.


Britney Spears

Britney Spears

Britney Spears porównała partnera do ojca

Britney Spears porównała partnera do ojca

Britney Spears porównała partnera do ojca

Britney Spears porównała partnera do ojca

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×