Szukaj

Wiadomo już kto zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle?! Projektantka odpowiedzialna za kreację Mariah Carey i Victorii Beckham zabrała głos!

Meghan Markle suknia ślubna projekt

Meghan Markle suknia ślubna projekt

Vera Wang zaprojektuje suknię ślubną Meghan Markle?

Jeśli interesuje was moda i znacie się na show-biznesie, doskonale wiecie, że w świecie ślubnych kreacji gwiazd jest tylko jedna projektantka, z którą warto się liczyć. To ona odpowiedzialna była za kreację Victorii Beckham w 1999 roku czy suknię Mariah Carey z 1993, gdy wychodziła za Tommy’ego Mottolę. Mowa oczywiście o Verze Wang, która jest już prawdziwą legendą jeśli chodzi o ślubne kreacje. Wystarczy wpisać jej imię w Google, a w wynikach pojawi wam się milion obrazów przedstawiających bajkowe suknie ślubne.

Projektantka tworzy je już od 30 lat i nic dziwnego, że była pierwszym wyborem fanów rodziny królewskiej, gdy pojawiły się pierwsze dyskusje na temat kreacji Meghan Markle. Aktorka stanie na ślubnym kobiercu już 19 maja w St George’s Chapel w Windsorze i oficjalnie stanie się częścią brytyjskiej rodziny królewskiej, wychodząc za księcia Harry’ego. Wybór Wang byłby oczywisty, biorąc pod uwagę jej popularność – okazuje się jednak, że projektantka nie została poproszona o stworzenie kreacji godnej nowej księżniczki:

Poza naszą kreacją – a nie będzie miała na sobie naszej sukni – Meghan ma dwa style do wyboru. Amerykański i brytyjski. Biorąc pod uwagę jej nową pozycję, jej nowy status i jej nową rolę, prawdopodobnie wybierze brytyjski. Nie będzie to prawdziwie królewska kreacja jak Diany czy Kate, ani też bardzo seksowna, zmysłowa. Myślę, że będzie gdzieś pośrodku, wybierze coś bardziej nowoczesnego – wyjawiła w rozmowie z Harper’s Bazaar

Vera skomentowała również sam ślub. Według niej Meghan jest dowodem na to, że bajki czasem się spełniają:

To niesamowite, że możemy świętować królewski ślub z Amerykanką – to bardzo romantyczne, a w naszych czasach bardzo tego brakuje. Królewski ślub przynosi nadzieję nam wszystkim – wyjaśniła

Skoro nie ona to kto? Niedługo się dowiemy!

UPS. Fryzjer Meghan Markle zdradził nazwiska gości weselnych! Wśród nich najsłynniejszy przystojniak z Hollywood i jego piękna żona!

Książę Louis na ślubie Meghan Markle i księcia Harry’ego?! Księżna Kate genialnie to wymyśliła!

Ślub Meghan Markle z księciem Harrym za pasem, a na królewskim dworze wciąż nowe afery! Przyszły pan młody złamał protokół!


Meghan Markle w za dużych butach

Meghan Markle w za dużych butach

Meghan Markle – gala z okazji 92 urodzin królowej Elżbiety II w Royal Albert Hall

Meghan Markle – gala z okazji 92 urodzin królowej Elżbiety II w Royal Albert Hall

Meghan Markle w zielonej kreacji

Meghan Markle w zielonej kreacji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×