Szukaj

Natasza Urbańska podjęła ważną decyzję. Jej mąż może nie być zachwycony…

Natasza Urbańska wraca na studia

Natasza Urbańska chce dokończyć studia

Natasza Urbańska to bez wątpienia jedna z najbardziej utalentowanych gwiazd w Polsce. Wielokrotnie mogliśmy przekonać się o jej umiejętnościach nie tylko aktorskich, ale także wokalnych czy tanecznych.

Natasza zawsze powtarza, jak wielką rolę w życiu zawodowym odegrał jej mąż. Janusz Józefowicz zawsze był dla niej mentorem i mistrzem. To pod jego okiem szkoliła swoje umiejętności. Natasza przez długie lata grała jedynie w spektaklach, teraz widzi siebie w nieco innej roli. W ramach Studia Artystycznego Metro prowadzonego przez Janusza Józefowicza mają odbywać się zajęcia ruchowo-taneczne dla dzieci. Jak dowiedział się tygodnik Na żywo, Natasza miałaby je prowadzić. Niestety jest jeden problem: należy mieć wyższe wykształcenie, a z powodu nawału pracy Urbańska dziewięć lat temu zawiesiła studia na filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

W pewnym momencie zajęcia pokrywały się z obowiązkami zawodowymi, dlatego zdecydowałam się na urlop dziekański. Wiedziałam, że będzie to jedynie tymczasowe zawieszenie, a nie porzucenie studiów. Byłam przekonana, że kiedyś je skończę, tylko później, niż planowałam – powiedziała

Gwiazda w 2008 roku została mamą. Przybyło więc jej obowiązków nie tylko zawodowych, ale i prywatnych, związanych z wychowaniem Kaliny. Teraz Natasza może jednak wrócić na studia. Uznała więc, że jest to najlepszy czas by dokończyć to, co zaczęła. Trzymamy więc kciuki za Nataszę. Jesteśmy przekonani, że uda jej się pogodzić wszystkie obowiązki.

Natasza Urbańska wraca na studia

Natasza Urbańska wraca na studia

Natasza Urbańska chce dokończyć studia

Natasza Urbańska chce dokończyć studia


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×