Szukaj

Landrynkowa Natasza Urbańska wytycza nowe trendy w szalonej sesji! Siatka na twarzy to nie wszystko! Marynarka to dopiero odlot!

Natasza Urbańska zafundowała sobie nową cukierkową sesję zdjęciową. Gwiazda wystylizowana na zmysłową różową landrynkę kusi w klasycznym garniturze. Ale chyba coś tu jest nie tak?

 

42-letnia Natasza Urbańska uwielbia nieustannie zaskakiwać swoich fanów. Popularna polska piosenkarka, tancerka, aktorka filmowa, telewizyjna i teatralno-musicalowa od 1993 jest związana z teatrem muzycznym Studio Buffo. Bezapelacyjnie na deskach teatralnych piękna i utalentowana Natasza jest największą gwiazdą zespołu. Prywatnie artystka od 11 lat jest żoną Janusza Józefowicza z którym ma 11-letnią córkę – Kalinę. Urbańska z  rodziną mieszka w pięknym dworku Emilin w Jajkowicach pod Grójcem.

Oprócz projektów teatralnych Natasza realizuje się również jako piosenkarka, jej słynny klip z umywalką w roli głównej był swojego czasu wielkim hitem w sieci. Obecnie Natasza już nie eksperymentuje, jej nowe projekty są raczej przemyślane i mniej kontrowersyjne. Ostatnio atrakcyjna aktorka postanowiła sprawdzić się w roli modelki. Artystka zafundowała sobie szaloną sesję zdjęciową.

Zdjęciami z planu pochwalił się stylista Nataszy – Bartek Indyka, który postarał się o bardzo oryginalny look dla swojej artystki. Gwiazda ma na sobie różowy klasyczny garnitur, w którym wygląda świetnie. Dodatkową atrakcją stylizacji żony Józefowicza jest ozdobna siatka na jej pięknej twarzy. Jednak to nie wszystko. Natasza zaszalała jeszcze z marynarką, którą ubrała w zadziwiający sposób.

Myślicie, że ten pomysł przyjmie się na polskich salonach?

 

Gwiazdy programów śniadaniowych: Kinga Rusin, Agnieszka Woźniak-Starak, Piotr Kraśko, Kasia Stankiewicz

Natasza Urbańska zabrała córkę do “Pytania na Śniadanie”. Kalina już ubiera się jak gwiazda!

Piękna Natasza Urbańska przerobiła się na Małgorzatę Rozenek! Internauci osłupieli z wrażenia!


Natasza Urbańska w szalonej różowej sesji

Natasza Urbańska w szalonej różowej sesji

Natasza Urbańska w szalonej różowej sesji

Natasza Urbańska w szalonej różowej sesji

Natasza Urbańska w szalonej różowej sesji

Natasza Urbańska w szalonej różowej sesji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×