Szukaj

41-letnia Natasza Urbańska wróciła na salony odmłodzona o 10 lat! Dawno tak dobrze nie wyglądała!

Natasza Urbańska w nowym wydaniu na Balu TVN

Natasza Urbańska bez wątpienia zalicza się do wielce utalentowanych polskich artystek. Jej popisy wokalno-aktorskie możemy podziwiać przede wszystkim w Teatrze Buffo, którego od wielu lat jest niezaprzeczalną gwiazdą. Natasza próbuje swoich sił również jako solowa piosenkarka, przypomnijmy, że w swoim dorobku ma ciekawe płyty. Obecnie Natasza pracuje nad kolejnym swoim krążkiem. Zanim jednak płyta pojawi się na rynku sama jej autorka pojawiła się na salonach i to w rewelacyjnej formie.

Żona Janusza Józefowicza uwielbia gale, zatem nie mogło jej zabraknąć na Balu Fundacji TVN. Natasza niedawno wróciła z wakacji, co widać po jej wypoczętym wyglądzie. Jest zjawiskowo pięknie opalona, pełna życiowej energii oraz epatuje czarująca zmysłowością. Natasza przefarbowała włosy na blond, przez co stała się podobna do pięknej Magdaleny Mielcarz.

Na Balu TVN żona Janusza Józefowicza, postawiła na niezawodną czerń, pokazując swoje atuty. Zatem jej widowiskowa kreacja znakomicie odsłoniła zgrabne roztańczone nogi, modny krój podkreślił szczupłą sylwetkę, natomiast widowiskowy tren nadał sukni elegancji i wieczorowego szyku. Natasza zaczesała gładko włosy, zrobiła świetny makijaż, dobrała także do całości trafione dodatki. Miała śliczną czarną torebkę oraz zmysłowe sandałki.

W tym looku Natasza wyglądała kwitnąco!

Natasza Urbańska w bikini powala! Ma figurę jak 20-latka! Obłędne ciało

Plejada gwiazd na Balu TVN 2018: Lewandowska, Woźniak-Starak, Wojciechowska i Kossakowski, Przetakiewicz, Krupińska [DUŻO ZDJĘĆ]

Natasza Urbańska przygotowała prezent dla Beyoncé i Blue Ivy! Stworzyła dla nich niezwykłe kreacje!


Czy lubisz Nataszę Urbańską?

×