Szukaj

Natasza Urbańska wyszła od fryzjera odmieniona. Ma nowy kolor i nieład na głowie. „Niesamowita zmiana”

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę, którą pochwaliła się na Instagramie. Zmieniła kolor włosów. Internauci są pod wrażeniem.

Przez pandemię koronawirusa Natasza Urbańska, podobnie jak wielu innych artystów, nieco zwolniła. Zamiast przygotowywać się do występów, przez pierwsze tygodnie swoją uwagę koncentrowała głównie na rodzinie. W wolnym czasie dopracowywała nową płytę i skupiała się na treningach, o czym opowiedziała w jednym z wywiadów:

Ja nałożyłam sobie taki reżim, taki harmonogram dnia. Poranki należą do mnie. Kiedy cały dom jeszcze śpi, robię sobie trening. Trenuję codziennie, 3 razy w tygodniu z koleżankami z Buffo, więc też spotykamy się przez telefon, ale to też są takie nasze spotkania i taki czas dla mnie – mówiła w Dzień Dobry TVN.

Urbańska zmieniła też nieco fryzurę. Zafundowała sobie grzywkę, która ma symbolizować ważny moment w jej karierze – nagranie nowej płyty:

Dojrzałam do zupełnie nowej muzyki, której jeszcze nigdy nikomu nie pokazywałam. Grzywka dla mnie to też jest duża zmiana i bardzo ważny moment. Pozwoliłam sobie na taką odwagę, żeby odciąć grubą krechą to, co proponowałam do tej pory. To jest dla mnie przełomowy moment, ja wiem, co chcę robić – komentowała gwiazda w jednym z wywiadów.

Natasza Urbańska ma nową fryzurę

Urbańska stara się być w stałym kontakcie z fanami. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie pokazuje kulisy swoich programów, chwali się wybranymi momentami życia prywatnego, a także informuje o zmianach. W piątkowe popołudnie przekazała, że przeszła metamorfozę. Zmieniła kolor włosów – zdecydowała się na nieco jaśniejszy odcień brązu.

Natasza zdradziła w opisie, że uwielbia być aktorką. Dzięki temu, co jakiś czas zmienia swój wizerunek:

Kocham metamorfozy! Kocham mój zawód, bo dzięki niemu mogę robić to non stop! Zmiany, jakich dokonujemy w swoim wyglądzie często idą za zmianami w głowie (dziewczyny wiecie o czym mówię). Ja jestem na etapie „nie przejmuję się” i walczę o swoje marzenia! Wysyłam Wam energię do zmian, abyście nie bali się wyjść z ze swoich ram i tego „co wypada”. Wypada być wolnym! Love!

Internauci pod adresem gwiazdy nie szczędzą komplementów. Piszą, że wygląda świetnie:

  • Ta zmiana jest niesamowita.
  • Pani Nataszo jestem z Panią #wypadabycwolnym. Przepięknego weekendu.
  • Bardzo ładnie.

Trudno się nie zgodzić z wpisami. Nowy kolor włosów bardzo pasuje gwieździe.


Natasza Urbańska przeszła metamorfozę

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę

Natasza Urbańska przeszła metamorfozę

Natasza Urbańska przed studiem DDTVN

Natasza Urbańska przed studiem DDTVN

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×