Natasza Urbańska oficjalnie potwierdziła najgorsze. Fani nie spodziewali się tego nawet w koszmarach

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

To nie są dobre wieści dla fanów Nataszy Urbańskiej. Gwiazda zdementowała plotki na swój temat. Opowiedziała o wszystkim w rozmowie z tabloidem.

Natasza Urbańska to utalentowana aktorka. Sławę przyniosły jej występy w teatrze muzycznym Studio Buffo. Oprócz tego wystąpiła w wielu produkcjach telewizyjnych i filmowych, do których można zaliczyć m.in. obrazy: Sztos, Fala zbrodni, 1920. Bitwa warszawska, 365 dni, Mecenas Porada, 365 dni: Ten dzień.  

Niestety nie mamy najlepszych wieści dla fanów jej talentu.

Natasza Urbańska nie zagra w filmie o Violetcie Villas

Przed kilkoma dniami w sieci pojawiły się informacje o filmie Violetta i dzięcioł, czyli biografii Violetty Villas, którego reżyserką jest Karolina BielawskaSuper Express wkrótce potem poinformował, że w tytułową postać ma się wcielić właśnie Natasza. Niestety plotka okazała się fałszywa. Fakt wprost zapytał się Urbańskiej o jej potwierdzenie.

To jest jedna z lepszych plotek, które usłyszałam na swój temat. Dowiedziałam się o tym z Internetu, jak i ty. Także fajnie sobie to wymyślili – powiedziała dziennikarce gazety i dodała, że nikt z produkcji filmu nie kontaktował się z nią w tej sprawie.

Ponadto – jak przyznała – nawet nie miałaby czasu na wystąpienie w nowym filmie, ponieważ jest zasypana innymi obowiązkami zawodowymi.

To wielki cios dla fanów, którzy bardzo liczyli na to, że zobaczą swoją ulubioną aktorkę w tej roli… Wielu z was – w komentarzach zamieszczanych pod artykułami Jastrząb Post – pisało, że nie wyobraża sobie, by ktoś inny sprostał temu zadaniu.

Co wiemy o filmie o Violetcie Villas?

Reżyserka Karolina Bielawska wyznała, że jej obraz będzie opowiadał życiorys Violetty z punktu widzenia jej syna, Krzysztofa Gospodarka. Mężczyzna – mimo początkowych oporów – w końcu zdecydował się na współpracę i opowiedział producentom o matce.


Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

Natasza Urbańska - pokaz Paprocki&Brzozowski

"Kiedy Allach szedł" Violetty Villas hitem w Indonezji

Natasza Urbańska o życiu zgodnie z naturą

Natasza Urbańska o życiu zgodnie z naturą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×