Iskrzy między Nataszą Urbańską a Michele Morrone. Są przecieki z planu „365 dni”: „Poczuli, że sprawy wymykają się spod kontroli”

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska jest jedną z aktorek, która pojawi się w kontynuacji filmu 365 dni. Gwiazda podczas pracy na planie mocno zbliżyła się do Michele Morrone. Kolorowa prasa opisała, co ich połączyło. 

Film 365 dni, który powstał na podstawie książki Blanki Lipińskiej o tym samym tytule, okazał się jeszcze większym hitem niż bestsellerowa powieść. Pisarka stworzyła historię, która wzbudziła ogromne emocje. Erotyczna twórczość Blanki przeniesiona na ekran spotkała się ze wspaniałym odbiorem wśród widzów. W dniu premiery przed kinami gromadziły się prawdziwe tłumy, a bilety na każdy kolejny seans sprzedawały się w rekordowym tempie. Niedawno zakończyły się zdjęcia do kontynuacji kinowego hitu.

Wiadomo, że obsada aktorska się nie zmieniła. W główne role ponownie wcielili się Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone, który stał się obiektem westchnień wielu pań. Przystojny aktor pochodzący z Włoch podbił serca fanek na całym świecie. W kontynuacji tej produkcji wśród znanych twarzy zobaczymy także Nataszę Urbańską. Zagrała jedną z kluczowych ról.

Natasza Urbańska i Michele Morrone zbliżyli się do siebie podczas pracy na planie 365 dni

Natasza w pierwszej części erotyku wcieliła się we Włoszkę, Annę. Zagrała byłą dziewczynę filmowego Massimo i jednocześnie największą rywalkę filmowej Laury. Wiadomo, że Natasza nie ukrywała swojej radości z ponownego pojawienia się na planie i chętnie zdawała relację zza kulis. Na jednym z nagrań, które pojawiło się w sieci, można było zobaczyć moment, w którym aktorzy podróżują busem. Podczas jazdy ręce przystojnego odtwórcy głównej roli zawędrowały nieco za daleko, a aktorka wyglądała na zażenowaną.

Natychmiast rozgorzały plotki o tym, co połączyło na planie aktorską parę. Informator Dobrego Tygodnia zdradza, że Janusz Józefowicz nie jest zachwycony tym, że z żoną przez długi czas żyli w rozjazdach.

Tak jak kiedyś bywa rozdrażniony i despotyczny. Traktuje żonę jak nastolatkę, która nigdzie nie powinna się bez niego ruszać – mówi źródło Dobrego Tygodnia.

Tygodnik poinformował również, że między aktorami zrodziło się zauroczenie, jednak nie pozwolili oni, aby przerodziło się to w coś większego. Natasza miała także poprosić Michela o usunięcie z sieci kontrowersyjnego nagrania.

Mimo zauroczenia, które ewidentnie narodziło się między nimi na planie kontrowersyjnego filmu, oboje chyba poczuli, że sprawy wymykają się spod kontroli. Między nią a przystojnym modelem iskrzy, poniosło ich w ferworze zabawy, ale po chwili do niej dotarło, że rodzina jest najważniejsza. Nie chce, by coś zagroziło budowanemu przez lata szczęściu – można przeczytać na łamach Dobrego Tygodnia.

Jak na razie sami zainteresowani nie odnieśli się do rewelacji, które podaje kolorowa prasa.


Natasza Urbańska na planie 365 dni

Natasza Urbańska na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Natasza Urbańska i Anna Maria Sieklucka na planie 365 dni

Komentarze