Sensacyjne doniesienia o ciąży Nataszy Urbańskiej! Gwiazda spodziewa się drugiego dziecka?

Natasza Urbańska - drugie dziecko

Tygodnik Na żywo podał rewelacyjną wiadomość. Nieoficjalnie ustalono, że Natasza Urbańska jest w ciąży. Czy gwiazda spodziewa się drugiego dziecka? Jej ostatnie zdjęcia na Instagramie z pewnością nie uciszą plotek.

Natasza Urbańska ostatnio zniknęła z salonów. Gwiazda, która do niedawna regularnie błyszczała na czerwonych dywanach, z dnia na dzień usunęła się w cień i w pełni poświeciła się życiu prywatnemu. Teraz pojawiły się nieoficjalne doniesienia, które mogą nieco wyjaśnić sytuację.

Tygodnik Na żywo twierdzi, że już wkrótce do mediów mają przedostać się sensacyjne wiadomości dotyczące całej rodziny jednej z najpiękniejszych gwiazd polskiej estrady. Plotki głoszą, że Natasza Urbańska jest w drugiej ciąży. Na razie przecieki nie zostały potwierdzone przez zdolną żonę Janusza Józefowicza, jednak jej znajomi spodziewają się, że wkrótce do tego dojdzie:

Natasza i Janusz wspaniale się dobrali. Rozumieją się idealnie. A dzieci to przecież owoc miłości, stąd ich pragnienie, by rodzina się powiększyła – czytamy w dzisiejszym wydaniu „Na żywo”.

W ostatnim czasie na Instagramie gwiazdy rzadko pojawiały się zdjęcia w obcisłych strojach, które mogłoby wyeksponować ewentualne krągłości. Od jakiegoś czasu Natasza pozuje wystylizowana tak, że trudno jest przyjrzeć się jej brzuchowi. Wielu twierdzi, że to wystarczający dowód.

Czy to oznacza, że 11-letnia Kalinka doczeka się upragnionego rodzeństwa? Przypomnijmy, że Natasza wspólnie ze swoim mężem wychowują nie tylko owoc ich miłości, ale też dzieci Janusza z poprzedniego związku – 36-letnią Kamilę i 26-letniego Jakuba.

View this post on Instagram

#bluevibes ???? fot. @adam_slabon

A post shared by Natasza Urbańska (@nataszaofficial) on

Zobacz: Landrynkowa Natasza Urbańska wytycza nowe trendy w szalonej sesji! Siatka na twarzy to nie wszystko! Marynarka to dopiero odlot!

Zobacz: Piękna Natasza Urbańska przerobiła się na Małgorzatę Rozenek! Internauci osłupieli z wrażenia!

Zobacz: Natasza Urbańska zabrała córkę do „Pytania na Śniadanie”. Kalina już ubiera się jak gwiazda!


Natasza Urbańska z córką Kaliną w Pytaniu na Śniadanie

Natasza Urbańska z córką Kaliną w Pytaniu na Śniadanie

Natasza Urbańska o wywiadzie w TVN24

Natasza Urbańska o wywiadzie w TVN24

Natasza Urbańska z córką Kaliną na okładce Vivy!

Natasza Urbańska z córką Kaliną na okładce Vivy!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×