Gwiazda „The Voice of Poland” zbłaźniła się w „DDTVN”. Nie na takie odpowiedzi liczyli widzowie

Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Młoda finalistka programu The Voice of Poland była gościem śniadaniówki. Usłyszała kilka pytań, na które niestety nie znała odpowiedzi. Jak poradziła sobie na wizji?

The Voice of Poland to muzyczne show, które jest prawdziwą kuźnią talentów. Już od wielu lat nie brakuje młodych wokalistów, którzy chcieliby zaprezentować swoje umiejętności przed widzami, ale także jurorami. Program zdecydowanie otworzył drogę do wielkiej sławy wielu artystom. Finaliści zawsze mogą liczyć na szczególne względy widzów, ponieważ to oni najbardziej zapadają w pamięć w każdej z kolejnych edycji. Muzyczne zmagania spotkały się z tak wielkim zainteresowaniem, że w TVP szybko pojawiły się kolejne formaty: The Voice Senior i The Voice Kids. To właśnie odsłona z udziałem dzieci okazała się wielkim hitem, a młodzi adepci sztuki wokalnej z miejsca stają się  gwiazdami.

Jedną z wokalistek, która próbowała swoich sił zarówno w formacie dla dzieci, jak i dorosłych jest Natalia Zastępa. W przesłuchaniach do The Voice Kids wzięła udział w 2017 roku i w programie udało jej się dojść aż do finału. Rok później nastolatka zdecydowała się ponownie wystąpić na scenie w wersji dla dorosłych. Tym razem również znalazła się finale, w którym zajęła drugie miejsce.

Gwiazda The Voice of Poland zbłaźniła się na wizji

Natalia Zastępa była gościem w programie Dzień Dobry TVN. W studiu pojawiła się w towarzystwie innej uczestniczki The Voice Kids. W programie pojawiła się także Carla Fernandes. W śniadaniówce gościł również Adam Drzewiecki, który prowadzi na YouTube kanał Matura to bzdura. Wykonawczyni hitu Za późno jest tegoroczną maturzystką, dlatego youtuber postanowił zadać jej na wizji kilka pytań i sprawdzić jej wiedzę.

Pośmiali się, potańczyli, pośpiewali i zdali maturkę z @maturatobzduratv W @dziendobrytvn  To było chyba bardziej stresujące od prawdziwej

Tak jak napisała młoda gwiazda pod swoim zdjęciem, chyba rzeczywiście było to bardziej stresujące, niż mogło się wydawać. Na wizji nie potrafiła bowiem wymienić, jakie powieści wchodzą w skład Trylogii, Henryka Sienkiewicza. Udało się dopiero po niewielkich podpowiedziach prowadzących. Nie najlepiej poszło też jej koleżance, która nie potrafiła obliczyć prostego zadania matematycznego na poziomie szkoły podstawowej.

Natalia przed maturą chyba będzie jeszcze musiała zajrzeć do książek, żeby co nieco sobie powtórzyć. Trzymamy kciuki za to, żeby na egzaminie dojrzałości nie towarzyszył jej taki stres jak w śniadaniówce, a matura poszła śpiewająco.

Poniżej możecie zobaczyć, jak poradziły sobie młode wokalistki w ogniu maturalnych pytań.

MaturaToBzdura w naszym programie! Zobacz, jak z quizem Adama Drzewieckiego poradziły sobie tegoroczne maturzystki, Natalia Zastępa oraz Carla Fernandes 👇🏻

Posted by Dzień Dobry TVN on Saturday, April 24, 2021


Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Natalia Zastępa i Carla Fernandes w DDTVN

Komentarze

 • Gość pisze:

  Niby dlaczego się „zbłaźniła”? Znała odpowiedzi na prawie wszystkie pytania. Widać, że stresowała się tylko przy pierwszym. Osoba, która napisała ten artykuł chyba szuka sensacji na siłę. Radzę się nad sobą zastanowić, zanim zabierzecie się za pisanie. Każda praca powinna być wykonywana profesjonalnie, a nie wydaję mi się, żeby takie sformułowania i zarzuty świadczyły o profesjonalnym podejściu dziennikarza do własnego zawodu.

  • Anna pisze:

   To przykład kolejnego pato zawodu – pato dziennikarstwo. Zbłaźnił się ten kto napisał ten artykuł.

 • Gość pisze:

  6:2(1+2)=6:2×3 najpierw nawias, a że mnożenie i dzielenie stoją na równi to lecimy od lewej do prawej 6:2×3=3×3=9

 • Gośćkasia m pisze:

  Wynik dzialanie to 1!Carla miala racje,najpierw to co w nawiasie potem mnozenie ,itd,kolejnosc dzialan sie klania!

  • Gość El pisze:

   Faktycznie 1, a żeby sobie ułatwić polecam poukładać to w formie ułamka i 6 podstawić na dole, wówczas u góry jest 2(1+2). Skreślamy 6 i 2 i mamy już 1+2 i na dole 3,a 3/3 wynik 1

  • Gość pisze:

   No właśnie, kolejność działań się kłania. Od kiedy to mnożenie wykonuje się zawsze przed dzieleniem.

   Najpierw pozbywamy się działań w nawiasach, później mnożymy i dzielimy (w zależności od tego co jest pierwsze od lewej), a później dodajemy i odejmujemy (też, w zależności od tego co pierwsze stoi od lewej strony).

  • Gość. Mała poprawka pisze:

   Faktycznie, kolejność działań się kłania, bardzo. Warto sobie przypomnieć również ją zanim się kogoś poprawi. Na początku wykonujemy działania w nawiasach, a później mnożymy i dzielimy, ale w kolejności od tego co stoi pierwsze z lewej strony, ta zasada dotyczy również dodawania i odejmowania.

  • Karo pisze:

   Najpierw to co w nawiasie a potem mnozenie LUB dzielenie w kolejnosci wystepowania. Tu pierwsze wystepuje dzielenie. Czyli wynik to 9.

 • Gość pisze:

  Dziewczyny położyła trema. Tylko tyle. Wszyscy hejtujący z pewnością nigdy nie prezetowali się w telewizji, przed kamerą, bez przygotowania. To absolutny błąd prowadzących. Mają mało doświadczenia dziennikarskiego, niestety.

 • Annik pisze:

  … cały problem jest w tym że to nie hejt jest tylko najprawdziwsza prawda 🤪dzisiejsi maturzyści potrafią tylko dzióbki na insta robić i… rościć sobie prawa Amen

 • Ewa pisze:

  Wszyscy się zbłaźnili z zadaniem z matmy :odpowiedź to 1.Nikt nie wiedział, nawet ten, kto to zadanie wymyślił.

  • Gość pisze:

   Nie, nie 1. Przykro mi..

  • Gość pisze:

   6 jest prawidłowe, pozdrawiam z 3 roku matematyki z pwr 😉

  • ANIA pisze:

   Zgadza się, że 1. Ktoś z 3 roku matematyki powinien wiedzieć, że takie działanie można zapisać za pomocą ułamka. W każdym zapisie wynik powinien być taki sam.

 • Magda pisze:

  Droga redakcjo i szanowny autorze tego artykułu: pisząc o tej dziewczynie „zbłaźniła się na wizji”, zachęcacie niestety mocno do hejtu, co od razu widać tutaj. Zastanówcie się na drugi raz wcześniej, czy warto publikować coś, co nic nie wnosi. Nic. Nic poza hejtem.

  • Annik pisze:

   … cały problem jest w tym że to nie hejt jest tylko najprawdziwsza prawda 🤪dzisiejsi maturzyści potrafią tylko dzióbki na insta robić i… rościć sobie prawa Amen

  • Gość pisze:

   Widzę, że słowo „hejt” w ostatnim czasie jest używany przy każdej okazji. Autorze tego komentarza, proszę sprawdzić sobie definicję tego słowa. Artykuł nie hejtuje tylko krytykuje tą dziewczynę.

 • Gość pisze:

  Żenująca wiedza maturzystek. Grono Pedagogiczne szkoły do której uczęszczają, powinno zastanowić się nad dopuszczeniem do egzaminu maturalnego.

 • Gość 1000 pisze:

  No coz jakie szkolnictwo po zreformowaniu przez bylych rzadzacych , taka wiedza molodych ludzi.Dzis juz nie szanuje sie nauczyciela tak przez dzieci jak i rodzicow.Dopoki nie powroci stare szkolnictwo,to nic ta mlodziez /mowie o wiekszosci/ nie bedzie miala w glowie.Dla niej beda sie tylko liczyly pieniadze,stroje i balangi.Zadnych wartosci i poszanowania dla pracy.A tak na uwadze: mam 77 lat i pamietam wszystkie swoje lektury z liceum mimo ze nie nalezalam do humanistow ,a interesowaly mnie przedmioty scisle.

 • Gość pisze:

  Żenujące jest przepytywanie ludzi z zagadnień maturalnych o pantofelkach, tablicy Mendelejewa i Mickiewiczu, jakby życie to był jakiś sprawdzian z systemu szkolnictwa. Każdy ma inne zainteresowania. Ciekawe czy prowadzący wiedziałby co to są rudimenty albo jakie tempo jest w Mazurku Dąbrowskiego. Zdałam maturę na maksa, zrobiłam magistra, a po liceum w życiu nie było mi dane użyć wzoru na pole trojkąta czy wyliczać pierwiastek. Żałuję za to, że w szkole nie uczyli mnie jak rozliczać podatki w tym złodziejskim kraju bo teraz muszę za to płacić księgowej. OGARNIJCIE się ludzie.

 • Gość pisze:

  To wszystko to wyjce bez wlasego repertuaru na poziomie ,a do tego intelektuana tragedia😦

 • Gość pisze:

  Bosz, to że nie wiedziała to nie ich spraw. To ona pisze maturę

 • Gość pisze:

  To BYŁA KOMPROMITACJA!!!!!!

 • GośćBaska pisze:

  Glupie te artykuly.Ale panienki nie sa madrzejsze!Do nauki smarkule!

 • Gość pisze:

  Do Jastrzębi to Wam daleko! Bliżej do ślepej i głuchej kury!

 • Gość pisze:

  Jaką beznadziejną osobą musi być ta pani ,która te wypociny skleciła🐔🐔

 • Gość pisze:

  Może kompromitacją byłoby nieznanie utworów Sienkiewicza, a nic takiego miejsca nie miało. Ten kto pisze ten bzdurny artykuł niech się nad sobą zastanowi, kto tu się kompromituje?

 • an.gd pisze:

  Poziom empatii autora jest żenujący.

 • Gość pisze:

  Śmieszna jest osobą która pisała ten „artykuł”. Każdy taki mądry, gdy nie jest w świetle jupiterów. Każdy inaczej radzi sobie ze stresem. Poza tym są ludzie mocni z matmy a są tacy którzy są humanistami. To że ktoś czegoś nie wie nie znaczy że się zbłaźnił! Litości…

 • Gość pisze:

  Kompromituje się Ta osoba ,które zamieszcza taki tytuł artykułu.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×