Gwiazda „Rolnik szuka żony” urodziła. Pokazała rozkoszne zdjęcia dziecka i zdradziła jego imię. Urocze!

Gwiazda

Gwiazda "Rolnik szuka żony" urodziła

Gwiazda programu Rolnik szuka żony urodziła. Pokazała na Instagramie zdjęcia dziecka, zdradziła jego płeć i imię. Internauci ruszyli z gratulacjami.

Rolnik szuka żony jest jedną z flagowych produkcji Telewizji Polskiej. Program zadebiutował na antenie w 2014 roku. Od tego momentu powstało siedem sezonów. Kilkoro uczestników odnalazło swoją drugą połówkę. Wśród nich warto wymienić Małgosię i Pawła Borysewiczów oraz GrzegorzaAnnę Bardowskich.

Niektórzy, chociaż nie znaleźli miłości, stali się rozpoznawalni. Wśród nich jest m.in. Małgorzata Płaza, która wzięła udział w piątej edycji. Odpowiedziała na list Jana i trafiła do programu. Ostatecznie między nimi jednak nie zaiskrzyło. Niedawno o uczestniczce Rolnika było głośno ze względu na metamorfozę, którą przeszła. Schudła aż 20 kilogramów.

Zobacz: Uczestniczka piątej edycji przeszła spektakularną metamorfozę. Schudła aż 20 kilogramów! 

Natalia z programu Rolnik szuka żony urodziła. Chłopak czy dziewczynka?

Do szóstej edycji programu Rolnik szuka żony zgłosiła się Natalia. Była kandydatką do serca Sławomira, który jej nie wybrał – postawił na Małgorzatę. 

Chociaż kobieta w telewizyjnym show nie znalazła miłości, w zeszłym roku stanęła na ślubnym kobiercu. Poślubiła Macieja Duchalskiego, o czym poinformowała w social mediach. Pokazała zdjęcia z kościoła, potem z romantycznej sesji, w której wzięła udział wraz z mężem. Wpis zachwycił jej fanów.

Małżeństwo to niejedyna rewolucja w życiu zakochanych. Natalia z Rolnik szuka żony niedawno została mamą, o czym także poinformowała w sieci. W piątek na Instagramie udostępniła pierwszą sesję zdjęciową synka. W opisie zdradziła, że wraz z mężem wybrali dla niego imię Janek:

Janek już w domu.

Wpis zachwycił internautów. W komentarzach składają gratulacje mamie i maluszkowi, życzą im samych przyjemnych chwil razem:

  • Gratulacje. Dużo zdrówka.  Samych przespanych nocek. Wszystkiego dobrego dla Was kochani. Co za urocze imię.
  • No CUDAŚNY jest. Gratulacje dla Was. Niech synek zdrowo rośnie.
  • Ale jest śliczny i taki podobny do Ciebie! Gratulacje.

Redakcja Jastrząb Post przyłącza się do gratulacji i życzy małżonkom oraz maleństwu wszystkiego, co najlepsze.


Natalia z programu

Natalia z programu "Rolnik szuka żony" urodziła

Natalia z programu

Natalia z programu "Rolnik szuka żony" urodziła

Natalia z programu

Natalia z programu "Rolnik szuka żony" urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×