Szukaj

Natalia Szroeder nagrała teledysk z siostrą! Marcelina to gotowy materiał na gwiazdę. Jest piękna i uzdolniona muzycznie

Natalia Szroeder pokazała siostrę

Natalia Szroeder pokazała siostrę

Natalia Szroeder w najnowszym teledysku pokazała siostrę. Piękną i utalentowaną Marcelinę Szroeder można zobaczyć w piosence Powinnam?.

Natalia Szroeder zadebiutowała na scenie już jako dziecko w programie TVP Od przedszkola do Opola, a później wzięła udział w lokalnym Idol Kaszëbë.

Pierwszy ogólnopolski sukces odniosła w 2011 roku, pojawiając się w Szansie na sukces z udziałem Maryli Rodowicz. Już rok później wypuściła pierwszy singiel Wszystkiego na raz, który nagrała z Liberem. Utwór z miejsca stał się hitem i otworzył jej drzwi do kariery.

Wokalistka nie ukrywa, że jest bardzo związana ze swoją rodziną. Gdy na Instagramie poproszono ją o pokazanie zdjęcia z kimś, kogo kocha, bez wahania udostępniła fotografię z mamą i tatą. W jednym z wywiadów podkreślała, że zarówno ona, jak i jej rodzeństwo bardzo dużo im zawdzięczają.

Moi rodzice to wspaniali i mądrzy ludzie. Zarówno mi, jak i całemu mojemu rodzeństwu dawali olbrzymią wolność. Jeśli chcieliśmy coś robić, zawsze nas w tym wspierali i starali się nam pomagać. Nigdy się u nas nie przelewało, rodzice pracowali w szkole jako nauczyciele, a nas było czworo. Mimo tego, zawsze potrafili znaleźć pieniądze na nasz rozwój.(…) Rodzice od najmłodszych lat pielęgnowali w nas poczucie, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wspierali nas w nawet najbardziej śmiałych marzeniach. (…) – mówiła.

Jest też bardzo związana z rodzeństwem. Jej siostra Marcelina właśnie pojawiła się w jej najnowszym teledysku.

Natalia Szroeder z siostrą w teledysku do nowego utworu

Nie jest to pierwszy raz, gdy Natalia Szroeder pochwaliła się publicznie swoją utalentowaną siostrą. Wokalistka zaprasza Marcelinę do wspólnych występów już od kilku lat. Siostry występowały razem m.in. podczas transmitowanych w telewizji koncertów: Polska pomaga i Nie ma jak u mamy, a także na ubiegłorocznej ramówce wiosennej Polsatu.

Maszę, jak do młodszej siostry Natalii mówią bliscy, można było już także nie raz usłyszeć z nią w duecie na solowych koncertach piosenkarki oraz na filmikach publikowanych na Instagramie.

Teraz możemy podziwiać je razem w najnowszym teledysku gwiazdy. Wideo poniżej.

Trzeba dodać, że Marcelina, podobnie jak jej starsza siostra wygrała talent show Idol Kaszëbë. Marcelina to gotowy materiał na gwiazdę – z takim talentem i urodą może wiele zwojować w świecie muzyki.


Natalia Szroeder i Marcelina Szroeder

Natalia Szroeder i Marcelina Szroeder

Natalia Szroeder i Marcelina Szroeder

Natalia Szroeder i Marcelina Szroeder

Marcelina Szroeder

Marcelina Szroeder

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×