Natalia Szroeder zabrała całą rodzinę na egzotyczne wakacje. Pokazała rodziców i rodzeństwo. Jacy oni wszyscy są do siebie podobni

Natalia Szroeder z rodziną w Egipcie

Natalia Szroeder z rodziną w Egipcie

Natalia Szroeder pojechała z rodziną do Egiptu. W social mediach dodała sporo zdjęć z wypadu. Na rodzinnej wycieczce zabrakło Quebonafide.

Natalia Szroeder (ur. 1995) pochodzi z Pomorza. Jako mała dziewczynka wzięła udział w programie Od przedszkola do Opola. W 2011 roku została laureatką jednego z odcinków programu Szansa na sukces. Już rok później rozpoczęła karierę w serwisie YouTube, gdzie opublikowała pierwsze utwory i teledyski. Dotychczas wydała dwa albumy studyjne – Nadinterpretacje (2016) i Pogłos (2021), które wysoko uplasowały się w zestawieniu OLiS (oficjalnej listy sprzedaży w Polsce). Do jej najbardziej rozpoznawalnych utworów można zaliczyć: Jane, Tęczowy, Nie pytaj jak, Teraz ty, Lustra, Domek z kart, Powietrze, Zamienię Cię, Zaprowadź mnie, Nie oglądam się, Pestki, Powinnam?, Para.

Piosenkarka w życiu prywatnym pozostaje w związku z raperem Quebonafide. Opowiedziała co nieco o ich relacji podczas rozmowyKubą Wojewódzkim. Dziennikarz zacytował jej fragment utworu QuebonafideDarii Zawiałow pt. Bubbletea i zapytał, jak to jest być jego adresatem. Piosenkarka przyznała, że bardzo jej to odpowiada:

Wiesz to jest intymna piosenka, która trafiła w ręce milionów. To jest bardzo uniwersalna piosenka w tym momencie. Każdy tam swoją historie odnajduje. Fajnie jest być adresatem czegoś takiego. Bardzo jest mi miło, bardzo jest to przyjemne.

Powiedziała też, że w ich związku nie ma muzycznej rywalizacji. Partnerzy się wzajemnie inspirują. Zapewniła, że nie wierzy w to, iż muzyka mogłaby ich ze sobą poróżnić.

Myślę, że gdyby nam cos takiego groziło, to myślę, że jakieś pierwiastki byłyby odczuwalne teraz lub wcześniej. Nigdy tego nie było. Bardzo za siebie trzymaliśmy kciuki. To jest dla mnie inna skala. Ciężko jest mi się porównywać z rapem, który generuje w tydzień 20 mln wyświetleń, więc robię swoje najpiękniej jak potrafię, staram się, widzę tego efekty, więc pracuję dalej – dodała.

Natalia nie boi się, że przylgnie do jej łatka „dziewczyny Quebo”, ponieważ sporo osiągnęła już na długo przed wejściem z nim w związek. Jak zauważyła:

Bardzo dużo robiłam i pracowałam, zanim się związałam z Kubą, wiec mam też poczucie własnej wartości. Wiesz, są takie artykuły, gdzie przeczytasz, że jest to chłopak Natalii.

Rozmówczyni Kuby nie ukrywała, że myśli w przyszłości o dzieciach z Quebo, a nawet stworzyła własną listę imion:

Ja mam swoją listę imion, którą stworzyłam naprawdę z 15 lat temu. Wiesz, jakie mi się imię bardzo podoba damskie? Ryfka.

Natalia, będąc w związku, nie zapomniała o rodzinie. Jej ojciec, Jaromir, jest założycielem teatru Dialogus. Matka, Joanna, to członkini zespołu ludowego Modraki. Natalia ma trójkę rodzeństwa: MarcelinęStanisława oraz Melchiora. Ostatnio zabrała rodzinę na wycieczkę do słonecznego Egiptu.

Natalia Szroeder z rodziną w Egipcie. Jak się bawią?

Natalia Szroeder relacjonuje wycieczkę za pośrednictwem InstaStory. Na zdjęciach pokazuje siebie, członków swojej rodziny i starożytne egipskie zabytki. Na dodanych przez nią fotkach widać piramidy i pochodzące z dawnych wieków malunki. Zdjęcia z Egiptu dodajemy w specjalnie utworzonej przez nas galerii zdjęciowej. Widać na nich m.in. rodziców i rodzeństwo Natalii.

Artystka i jej partner, Quebo, to prawdziwi globetrotterzy. Zarówno jedno, jak i drugie, regularnie udaje się na wycieczki do tropikalnych miejsc. Czasami wybierają się na takie eskapady bez towarzystwa partnera. Również i w tym przypadku tak było – Quebonafide został w domu…


Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×