Natalia Szroeder pozuje wśród kiełbas i bekonu. Iga Lis zrobiła jej apetyczną fotkę na wspólnym grillu. „Chyba dobre palonko było”

Iga Lis, Natalia Szroeder

Iga Lis, Natalia Szroeder

Iga Lis jak nikt inny potrafi zrobić przepiękne zdjęcia w najmniej oczekiwanych momentach. Ostatnio przekonała się o tym Natalia Szroeder, którą przyjaciółka sfotografowała wśród grillowanych kiełbas i bekonów. Efekty powalają na kolana.

Iga Lis jest kobietą wielu talentów. Spełnia się jako dziennikarka zagranicznego portalu politycznego, swego czasu pracowała w modlingu, a do tego potrafi zrobić zdjęcia lepsze niż niejeden fotograf z dużym doświadczeniem. Na każdy kroku udowadnia, jak dobrze czuje się za obiektywem. Jej prace można podziwiać na Instagramie, na prowadzonych przez nią dwóch kontach. Talent córki Kingi Rusin doceniło już kilka gwiazd, z którymi się przyjaźni.

Rezolutna 21-latka ostatnio udowodniła, że nawet zdjęcie z grilla może mieć artystyczny klimat i powalić na kolana masę odbiorców.

Natalia Szroeder wśród kiełbas w obiektywie Igi Lis

Lis końcówkę lipca spędza na Kaszubach, na które wybrała się razem z Natalią Szroeder i Quebonafide. Rodzinne strony piosenkarki, nazywane „polską Szwajcarią”, są idealnym miejscem do imprez pod gołym niebem. To właśnie tam przyjaciółki zorganizowały kolację, podczas której serwowane były ciepłe przekąski z rożna.

Natalia Szroeder udostępniła na swoim profilu zdjęcie, na którym możemy podziwiać, jak schowana za czarnymi okularami pięknie pozuje tuż za znajdującym się na pierwszym planie grillem. Unoszący się dym wędzonych kiełbas i boczku nadał zdjęciu klimatyczny efekt, który w połączeniu z fotograficznymi umiejętnościami Igi Lis stworzyły bardzo oryginalną sesję.

Efekty zachwyciły Natalię do tego stopnia, że wrzuciła fotkę na swój profil, dzieląc się z fanami prywatnymi chwilami w gronie najbliższych. Wokalistka zrezygnowała z opisu, pozostawiając szerokie pole do interpretacji tego, co dostrzegamy w kadrze. Internauci od razu ochrzcili ją… „strażniczką kiełbasy”. Ale nie tylko. Pojawiły się jeszcze takie opinie:

  • Aż strach patrzeć.
  • Ochrona kiełbasy.
  • Kiełbasiany gang.

Niektórzy snuli intrygujące teorie, które Szroeder pozostawiła bez komentarza:

  • Chyba dobre palonko było – czytamy w sekcji komentarzy.

Natalia i Iga po raz kolejny udowodniły, że w świecie show-biznesu przyjaźń jest jak najbardziej możliwa. W końcu obie łączą nie tylko podobne zainteresowania i wyczucie estetyki, ale także partnerzy, którzy od lat tworzą jeden z najbardziej zgranych duetów na scenie i w życiu prywatnym. Szroeder jest dziewczyną Quebonafide, a Lis Taco Hemingwaya.


Natalia Szroeder wśród kiełbas w obiektywie Igi Lis

Natalia Szroeder wśród kiełbas w obiektywie Igi Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Natalia Szroeder i Iga Lis

Komentarze