Śliczna Natalia Szroeder straszy w sandałkach od Kanye’go Westa. Nie uwierzycie, ile kosztowały

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder uwielbia zaskakiwać. Dziś pochwaliła się nowymi butami. Ich wygląd pozostawia wiele do życzenia. Cena również nie należy do najniższych.

Natalia Szroeder zadebiutowała w 2012 roku utworem Jane. Ogromna popularność przyszła do niej po połączniu sił z muzykiem Liberem. W duecie stworzyli kilka utworów, które podbijały listy przebojów m.in.: Nie patrzę w dół, Teraz Ty czy Wszystkiego na raz. W 2016 roku piosenkarka powróciła do kariery solowej. Wydała wówczas singiel Lustra, z którym startowała w preselekcjach do Eurowizji. Dziś wydała drugi studyjny album pt. Pogłos.

Gwiazda od kilku lat tworzy udany związek z popularnym raperem Quebonafide. Ostatnio dość mocno zainspirowała się jego pomysłami. Muzyk na potrzeby kampanii promocyjnej opublikował zdjęcia, na których zaskoczył metamorfozą. Był „ugrzecznioną” wersją samego siebie i nie posiadał tatuaży. Szybko jednak okazało się, że nowy wizerunek muzyka to tylko prowokacja. Za akcję 30-latek otrzymał milion złotych, które przekazał na cele charytatywne.

Natalia Szroeder w ogniu krytyki

Natalia Szroeder, która zauważyła, że o jej wybranku pisali wszyscy, postawiła na podobny sposób promocji. Artystka na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym zaprezentowała się w ściętych na chłopaka włosach. Jej fryzura wywołała ogromne emocje. Wkrótce piosenkarka opublikowała teledysk oraz informację o premierze płyty. Nietrudno było się domyślić, że chciała w ten sposób zwrócić na siebie uwagę. Kilka dni później pojawiła się na evencie, w swojej poprzedniej fryzurze. Fani poczuli się oszukani i nie szczędzili w słowach:

  • Jak dla mnie zwykłe oszustwo. Słabe w ch*j.
  • Moim zdaniem dobry artysta nie potrzebuje takich sztuczek, żeby dobrze sprzedać płytę
  • Nie słuchałam, nie słucham i chyba słuchać nie będę. Nie porywa mnie jako artystka. A co do włosów to bardzo mi wszystko jedno. Jeśli podziałało jak miało to ok

Natalia Szroeder w butach Kanye’go Westa

Piosenkarka ponownie zaskoczyła. W sesji promującej jej najnowsze wydawnictwo pozuje w butach, które na promocji można dorwać za „jedyne” 5 tysięcy złotych. Niezbyt urodziwe sandałki zostały wypuszczone przez amerykańskiego rapera Kanye’go Westa. Muzyk w 2009 roku stworzył swoją pierwszą kolekcję obuwia. Sneakersy Yeezy cieszą się ogromną popularnością.

Zobaczcie, jak gwiazda prezentuje się w tych dziwnych, gumowych trzewikach. Warte swojej ceny?


Buty Natalii Szroeder

Buty Natalii Szroeder

Natalia Szroeder w butach Kanye'go Westa

Natalia Szroeder w butach Kanye'go Westa

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Natalia Szroeder w krótkich włosach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×