Natalia Szroeder zrzuciła zimowe ciuszki! Półnaga gwiazda robi cuda na linie jak seksowna dziewczyna Tarzana!

Natalia Szroeder w bikini wisi na linie

Natalia Szroeder pokazała niesamowicie letnia fotkę na swoim profilu. Gwiazda dynda półnago na linie i zaklina zimę. Wygląda jak dziewczyna Tarzana.

23-letnia Natalia Szroeder jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodego pokolenia. Jako nastolatka Natalia wystąpiła w popularnym programie Szansa na sukces, od tego czasu jej kariera potoczyła się w tempie błyskawicznym. Swoja popularność wokalistka umocniła na scenie Polsatu występując w rozrywkowym show – Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Natalia w swojej twórczości czerpie inspiracje z Michaela Jacksona, Justina Timberlake oraz Rihanny. Z dnia na dzień Natalia staje się poważną gwiazdą polskiej sceny muzycznej.

Oprócz ogromnego talentu młoda artystka wyróżnia się również zjawiskową urodą, co w znacznym stopniu przyśpiesza jej rozwój kariery. Piosenkarka ma mnóstwo fanów, którzy śledzą jej każdy krok. Ostatnio gwiazda wybrała się na tropikalne wakacje, podczas których zaklinała zimę wisząc półnago na linie.

Słuchajcie, radzę szybko łapać ostatnie zimne wiatry, kto zimę lubi, bo radio odwołało zimę, ze biedaczka najprawdopodobniej już nigdy nie wróci. – napisała Natalia

Na zdjęciu możemy podziwiać zgrabne ciało Natalii odziane w seksowne bikini, zawieszone na linie zakończonej kolorową kulą. Ta sceneria pobudziła zmysły jej fanów, którzy pod postem nie szczędzili swojej idolce komplementów.

  • Tylko mi się to zdj kojarzy z Miley Cyrus
  • Odwołaliśmy zimę co najmniej do 2025
  • Zimne wiatry wywiało, bikini pod kolor
  • Jak zwykle świetna fotka

Jak wam się podoba polska dziewczyna Tarzana – Natalia?

Seksowna Natalia Szroeder pokazała się w samych stringach na balkonie w Afryce! Gwiazda nie jest tam sama!

Natalia Szroeder wypuściła zapowiadaną bombę! To z tą piosenką ma jechać na Eurowizję 2019? [WIDEO]


Natalia Szroeder w bikini wisi na linie

Natalia Szroeder w bikini wisi na linie

Natalia Szroeder w stringach w Afryce

Natalia Szroeder w stringach w Afryce

Natalia Szroeder - Sylwester 2018

Natalia Szroeder - Sylwester 2018

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×