Natalia Szroeder i Quebonafide zachęcają fanów do noszenia maseczek romantycznym zdjęciem. Tak się zwraca uwagę

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder zdradziła swoim fanom sporo szczegółów ze swojego osobistego życia, kiedy odpowiadała im na pytania na Instastory. Jakie zdjęcie z Quebo pokazała? Co powiedziała?

Natalia Szroeder nie jest jakoś bardzo wylewna jeśli chodzi o zwierzanie się z osobistych spraw. Jednak jak już zdecydowała się odpowiedzieć na pytania fanów na Instastory, to była bardzo szczera. Co interesowało internautów? Jakie zdjęcie z Quebo udostępniła?

Natalia Szroeder odpowiadała na pytania fanów. Co zdradziła?

Natalia Szroeder jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia. Do tego rozgłos zawdzięcza także swojemu związkowi z Quebonafide, raperem, z którym zaczęła spotykać się dwa lata temu.

Początkowo artyści nie komentowali swojej relacji, z czasem przestali się ukrywać. Zaczęli pokazywać się w miejscach publicznych, a ich wspólne zdjęcia obiegły media. Gdy raper po wielomiesięcznej przerwie wrócił do aktywności w social mediach, pokazał zdjęcia z Natalią. W tym m.in. z ich romantycznej kolacji walentynkowej. Wiadomo także, że przyjaźnią się z inną popularną parą młodego pokolenia Taco Hemingwayem i Igą Lis.

Natalia i Quebo stworzyli duet także na scenie. Utwór Jesień z nowej płyty rapera szybko stał się hitem, od dnia premiery odtworzono go już ponad 12 mln razy. Do tego Szroeder wypuściła singiel Pestki, który już jest wielkim hitem. Można śmiało rzec, że skromna dziewczyna z Kaszub jest na fali popularności.

W czasie kwarantanny wiele gwiazd wpuściło fanów w swoje życie prywatne, pokazują, jak mieszkają, odpowiadają na pytania podczas live czatów. Co interesowało internautów wypytujących Natalię Szroeder?

Między innymi odpowiedziała na pytanie dotyczące najnowszej płyty. Zdradziła, że będą na niej goście i że już jest w przygotowaniu. Pokazała także zdjęcia z dzieciństwa i zdradziła, że zna język kaszubski, w którym nawet zaśpiewała dla zainteresowanych. Gra też na ukulele. Pochwaliła się swoimi czworonogami, a także tym, że zrobiła prawo jazdy już za pierwszym razem. Były także sekrety urody – wyznała, że dzięki naturalnym olejom ma tak piękne włosy.

Podczas relacji pojawiło się także romantyczne zdjęcie z Quebo w maskach, które miało zachęcić do ich noszenia fanów. Tak się zwraca uwagę. Wygląda na to, że Kuba gości właśnie w kaszubskim domu ukochanej.

Natalia Szroeder i Quebonafide w maskach

Natalia Szroeder i Quebonafide w maskach

Natomiast w wywiadzie dla portalu Pudelek, Natalia Szroeder zwierzyła się, że ten rok, ze względu na pandemię zapowiada się bardzo ciężko w kwestiach finansowych dla wielu artystów, sama straci około 80 % dochodów, stąd jej nowa płyta stoi pod znakiem zapytania, gdyż sama ja sobie finansuje.

Tam też zdradziła interesujące wszystkich szczegóły dotyczące jej relacji z Igą Lis, a także tego, czy Quebo w domu jest taki sam jak na scenie.

My często gadamy z Igą, bo wiele nas łączy. Wizerunek Kuby jest kontrowersyjny, ale to nie oznacza, że w obyciu jest bad boyem. On nie jest w domu bad boyem. Jest ciepłym, wrażliwym, spokojnym człowiekiem. I Filip (Taco Hemingway, chłopak Igi Lis, przyp. red.) tak samo. Fajnie, że mają taki image – powiedziała Pudelkowi Szroeder.

Wygląda na to, że kwarantanna otworzyła wiele gwiazd, w tym Natalię, jeszcze nigdy nie zdradziła tylu szczegółów z życia prywatnego.


Natalia Szroeder i Quebonafide w maskach

Natalia Szroeder i Quebonafide w maskach

Natalia Szroeder odpowiedziała na pytania internautów

Natalia Szroeder odpowiedziała na pytania internautów

Natalia Szroeder odpowiedziała na pytania internautów

Natalia Szroeder odpowiedziała na pytania internautów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×