Natalia Szroeder pokazała choinkę. Do dekoracji giganta potrzebowała drabiny. Efekt jest imponujący

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder już ma ubraną choinkę. Gwiazda pokazała swoje drzewko i przy okazji zdradziła, kto pomagał w przystrajaniu. Zobaczcie zdjęcia.

Natalia Szroeder swój debiut muzyczny zaliczyła prawie dekadę temu. Wypuściła wtedy utwór Jane. Jej talent docenił Liber. Wspólnie stworzyli kilka utworów, które okazały się hitami – Nie patrzę w dół, Teraz Ty czy Wszystkiego na raz. Gwiazda w 2016 roku postanowiła powrócić do kariery solowej. Swój debiutancki krążek promowała singlem Lustra, z którym wystartowała w preselekcjach do Eurowizji. W listopadzie ukazał się jej nowy album pt. Pogłos. Krążek zbiera pozytywne recenzje i jest jedną z najchętniej odtwarzanych płyt ostatniego miesiąca.

Prywatnie 26-latka jest w związku z raperem Quebonafide. Ukochany inspiruje Natalię w kreowaniu wizerunku. Przy okazji promocji nowej płyty wokalistka publikowała zdjęcia w krótkich włosach, czym zwróciła na siebie uwagę internautów i prasy plotkarskiej. Okazało się, że jej metamorfoza była chwilowa, podobnie jak niegdyś usunięte z ciała Quebo tatuaże. Nie wszyscy fani docenili kreatywność Szroeder.

Natalia Szroeder pokazała choinkę. Jak ją udekorowała?

Początek grudnia to okres, w którym w wielu domach rozpoczynają się przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Według tradycji, dopiero w Wigilię powinno się ubierać choinkę, jednak gwiazdy przy swoim napiętym grafiku, aby dopiąć wszystko na ostatni guzik, robią to znacznie wcześniej. Anna Lewandowska, Małgorzata Rozenek-Majdan czy Sylwia Bomba są już przygotowane na Gwiazdkę. Do ich grona dołączyła właśnie Natalia Szroeder.

Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie przystrojoną choinkę. Wrzuciła również nagranie, którym zilustrowała proces dekoracji drzewka. Niezbędna była do tego drabina. Artystkę wspierał jej ojciec Jaromir.

Na imponującej wielkości świerku pojawiły się srebrne i czerwone bombki. W tej samej kolorystyce dobrane zostały pozostałe ozdoby.

Zobaczcie, jak wygląda choinka Natalii Szroeder.


Natalia Szroeder pokazała choinkę

Natalia Szroeder pokazała choinkę

Natalia Szroeder pokazała choinkę

Natalia Szroeder pokazała choinkę

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Natalia Szroeder pokazała rodzinę. Zabrała ich na wakacje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×