Szukaj

Natalia Szroeder pochwaliła się nową fryzurą, ale fanka dopatrzyła się czegoś jeszcze. Reakcja gwiazdy? „Dajcie spokój”

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder to jedna z najpiękniejszych artystek polskiej sceny muzycznej. Gwiazda właśnie dodała nowe zdjęcie, pod którym nie brakowało komplementów. Znalazła się też jednak kąśliwa uwaga. 

Natalia Szroeder jest piękną i utalentowaną wokalistką. Jej niesamowity głos doceniła nie tylko polska, ale również zagraniczna publiczność. Wiele światowych mediów rozpisywało się o jej talencie po kapitalnym wykonaniu coveru przeboju Whitney Houston. Pochodząca z Kaszub artystka uchodzi za jedną z najbardziej urodziwych gwiazd młodego pokolenia. Zawsze skromna, nieprzerysowana, broni się swoją naturalnością i niesamowitym wdziękiem. Na swoim koncie na Instagramie zebrała już potężną armię fanów. Aktualnie obserwuje ją ponad 360 tysięcy osób. Gwiazda stara się, by byli oni na bieżąco z jej życiem scenicznym, ale nie tylko.

Każde kolejne zdjęcie, które pojawia się na jej profilu społecznościowym wokalistki, wzbudza całe salwy zachwytu. Jej niewątpliwym atutem jest śliczna buzia, szeroki uśmiech, zgrabna figura, oraz ciemne włosy. Gwiazda niezbyt często eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Jeżeli już decyduje się na zmianę fryzury, to jest ona bardzo subtelna. W grę wchodzi jedynie delikatne podcięcie końcówek, lub jasne refleksy na ciemnych pasmach, które dodają włosom odrobinę świeżości.

Natalia Szroeder chwali się nową fryzurą. Fanka dostrzegła coś więcej

Natalia stara się aktywnie prowadzić swoje social media i jak najczęściej komunikować się ze swoimi fanami. Właśnie na profilu wokalistki pojawiło się kolejne zdjęcie. Artystka pozuje na nim w kolorowej koszuli i prezentuje nową fryzurę. Subtelna zmiana zachwyciła jej obserwatorów. Pod postem pojawiło się sporo komplementów. Gwiazda poprosiła też internautów o radę.

Czołem. Choć na pierwszy rzut może się nie wydawać, to gdy rzucicie okiem po raz drugi, z całą pewnością stwierdzicie, że to mina prosząca o polecenie jakiegoś spoko serialu thrillerokryminalnego. Tylko takiego bez strzelanin czy pościgów. Super, gdyby jakaś zagadka była do rozwikłania. I żeby trzymał w napięciu jak szalony. Uprzedzam, że oglądałam już duuuuuużo w tym klimacie, bo to mój ukochany klimat, hehe. Ale liczę na Was. Dziękuję.

Chociaż pod postem pojawiły się głównie polecenia serialu i komplementy, to nie zabrakło też bardziej spostrzegawczej internautki. Zwróciła ona uwagę na mocno widoczne żyły Natalii.

  • Ale żyły! – napisała internautka.

Wokalistka natychmiast odpowiedziała na zaczepkę ze strony fanki.

  • Dajcie już spokój tym żyłom moim biednym bezbronnym.

Trzeba przyznać, że Natalia wiedziała, jak krótko zakończyć ten temat.


Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Natalia Szroeder

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×