Natalia Szroeder w przełomowym wywiadzie o związku z Quebo. Już na pierwszej randce powalił ją na kolana

Natalia Szroeder o Quebonafide

Natalia Szroeder o Quebonafide

Natalia Szroeder o relacji z Quebonafide. Jakie cechy charakteru ceni u swojego partnera? Jak wyglądał początek ich relacji? Czym ją zachwycił?

Natalia Szroeder i Quebonafide spotykają się od dłuższego czasu. Początkowo ukrywali swoją relację i nie potwierdzali, że coś ich łączy, z czasem przestali to robić. Chociaż nadal oszczędnie dobierają słowa, są coraz śmielsi w pokazywaniu niektórych fragmentów swojego życia. Tak jak w Walentynki, kiedy raper pokazał zdjęcia z romantycznej kolacji z ukochaną.

Natalia Szroeder o Quebonafide. Jakie cechy charakteru w nim ceni?

Quebo nie tylko pokazał w sieci zdjęcia z Natalią, ale także na jej temat wypowiedział się w Dzień Dobry TVNNa pytanie jak ważna jest w jego życiu, odpowiedział niemal bez zastanowienia:

Bardzo ważna. Moje serce jest generalnie aresztowane. A miłość jest w życiu kluczem do otwierania wszystkich zamków.

Natalia Szroeder i Quebonafide na weselu

Natalia Szroeder i Quebonafide na weselu. Jak wyglądali podczas wspólnej zabawy? Pokazali wspólne zdjęcia z przyjęcia

Piosenkarka nie pozostała mu dłużna i gdy zapytano ją o cechy charakteru jej chłopaka, które jej imponują, odpowiedziała szczerze, że ma wiele zalet, którymi zachwycił ją podczas pierwszych spotkań:

Kuba ma wiele pięknych cech. Jest bardzo wrażliwym i oczytanym gościem. Na naszych pierwszych spotkaniach właśnie ta jego wiedza o świecie najbardziej powalała mnie na kolana. Jest też po prostu dobrym człowiekiem, a to liczy się dla mnie najbardziej — mówiła Szroeder w rozmowi z Fleszem. 

Natalia wyjawiła, że nie miała pojęcia, kim jest Quebo, dopóki do niej po raz pierwszy nie napisał:

Nie miałam pojęcia, kim jest, gdy odezwał się do mnie po raz pierwszy. Od razu z konkretną propozycją (śmiech). Kiedy go wygooglowałam i zobaczyłam, że jego piosenki na YouTube mają miliony wyświetleń, byłam w szoku! — dodała gwiazda.

Para zaczęła się spotykać, a po pewnym czasie stworzyła jeden z bardziej rozpoznawalnych związków w branży. Piękna historia, prawda?

Zobacz także: Natalia Szroeder o metamorfozie Quebonafide: „Bardzo się zmienia”. Gdzie podziały się jego tatuaże? [WIDEO]


Natalia Szroeder i Quebonafide na weselu

Natalia Szroeder i Quebonafide na weselu

Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji

Quebonafide i Natalia Szroeder na romantycznej kolacji

Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Quebonafide i Natalia Szroeder – mecz Polska Izrael przed Euro 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×