Śliczna Natalia Szroeder znalazła nową miłość w show-biznesie! Jej przystojny partner to niezłe ziółko!

Natalia Szroeder spotyka się z Quebonafide

To dopiero nowina! Na dworze i w sercu Natalii Szroeder zagościła wiosna! Choć gwiazda bardzo broni swojego życia prywatnego i nie pozwala by zbyt wiele szczegółów dotyczących jej rodziny i związków wyszło na jaw, czujni Internauci wypatrzą wszystko. Brat Natalii opublikował w social mediach zdjęcie z meczu Polska-Nigeria. Wybrał się tam w towarzystwie siostry i jej nowego partnera, rapera Quebonafide!

To jeszcze nie wszystko. Jak doniosła Pudelkowi osoba z otoczenia rapera, para spotyka się ze sobą już od miesiąca:

Spotykają się od około miesiąca. Quebo ma za sobą długi i skomplikowany związek, który niedawno się skończył i nie planował związku, ale Natalia zrobiła na nim naprawdę duże wrażenie i postanowił dać temu szansę – zdradził informator

Nie ma co ukrywać, ich związek jest sporym zaskoczeniem. Natalia ma opinię niezwykle spokojnej, delikatnej i wrażliwej osoby, a jej nowy ukochany to jej zupełne przeciwieństwo. Raper wzbudza sporo kontrowersji nie tylko swoim specyficznym wyglądem – kolorowe włosy, złote nakładki na zęby, tatuaże, ale również zachowaniem. Zdarzało mu się wyjść na scenę w totalnym negliżu i w bokserkach występować przed fanami. Zaliczył także konflikt z Rafalalą, która nagrała go z ukrycia w jednej z warszawskich kawiarni.

Myślicie, że zdecydują się oficjalnie potwierdzić swój związek? Oboje raczej trzymają prywatne sprawy na boku, z dala od światła reflektorów, ale kto wie?

Natalia Szroeder w seksownych majteczkach zmysłowo wspina się na egzotyczną palmę! Poleciała na wakacje w wyjątkowym towarzystwie!

Znicz w oknie dla Natalii Szroeder! Brzmi dziwnie? Tak przed każdym odcinkiem “Tańca z gwiazdami 7” wspiera ją…

Wreszcie! Sylwia Grzeszczak skomentowała romans Libera i Natalii Szroeder. Padły mocne słowa


Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide

Quebonafide

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×