Szukaj

Natalia Szroeder pokazała zdjęcie z pierwszej randki z Quebonafide. Ładne, ale nie tak jak to „z kimś kogo kocha”

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder wzięła udział w zabawie na Instagramie, w której ramach udostępniła zdjęcie z pierwszej randki i z osobą którą kocha. Z kim pozuje?

Natalia Szroeder jest jedną z najbardziej obiecujących wokalistek. Gwiazda zachwyca nie tylko głosem, ale też urodą. Na swoim koncie ma wiele hitów, a fani pokochali ją tak samo mocno za talent, jak i za wielką skromność. Ostatnio największe zainteresowanie wzbudza jednak nie jej muzyczna twórczość, a związek z raperem Quebonafide.

Zakochani są ze sobą już niemal trzy lata, a ich uczucie z każdym dniem staje się coraz silniejsze. Już kilka miesięcy temu krążyły plotki o ich zaręczynach, jednak sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili tych doniesień. Natalia i Kuba na samym początku bardzo rzadko publikowali swoje zdjęcia, starali się raczej unikać medialnego szumu. W ostatnich miesiącach przestali już tak bardzo chronić swoją prywatność i ku uciesze fanów publikują wspólne kadry.

Ostatnio podzielili się zdjęciami z wakacji w Dubaju. Teraz wokalistka wzięła udział w popularnej ostatnio zabawie na Instagramie i pokazała sporo prywatnych, niepublikowanych dotąd zdjęć. Sprawiła fanom wielką radość.

Natalia Szroeder i Quebonafide na pierwszej randce

Artystka wzięła ostatnio udział w bardzo popularnej zabawie i udostępniła na swoim Instastory okno pytań, w którym internauci proszą o konkretne kadry, opsujące wskazane sytuacje z jej życia, które chcieliby zobaczyć. Gwiazda chętnie wzięła udział w tym challenge’u. Opublikowała nieznane dotąd fotki, czym zrobiła niespodziankę obserwatorom.

Na prośbę o zdjęcie z kimś, kogo kocha, Natalia odpowiedziała fotką z rodzicami. Później została poproszona o pokazanie fotografii z pierwszej randki. Ku zaskoczeniu wszystkich opublikowała ujęcie, na którym ponownie nie ma Quebo, a jedynie ona sama w okularach w kształcie serca i z ogromnym uśmiechem na twarzy.

Można się tylko domyślać, że pierwsze spotkanie z ukochanym należało do wyjątkowo udanych. Zdjęcia możecie zobaczyć w naszej galerii.


Natalia Szroeder zdjęcie z pierwszej randki

Natalia Szroeder zdjęcie z pierwszej randki

Natalia Szroeder zdjęcie z rodzicami

Natalia Szroeder zdjęcie z rodzicami

Natalia Szroeder w czułym uścisku z Quebonafide

Natalia Szroeder w czułym uścisku z Quebonafide

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×