Szroeder wystrzeliła namiętną foto petardę z Quebonafide. W urodziny rapera poszli na całość. Komentują największe gwiazdy

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide

Natalia Szroeder i Quebonafide świętowali urodziny rapera. Romantycznym zdjęciem z tańców przy meksykańskiej kapeli podzieliła się z fanami wokalistka.

Natalia Szroeder i Quebonafide spotykają się od dwóch lat i są jedna z najciekawszych i mocno komentowanych w kolorowych mediach par show-biznesu. Początkowo nie komentowali swojego związku. Z czasem jednak przestali się ukrywać, zaczęli pokazywać w miejscach publicznych, a ich wspólne fotografie obiegały media.

Gdy Quebo po wielomiesięcznej przerwie wrócił do aktywności w sieci, pokazał zdjęcia z piosenkarką. Wśród nich zrobione podczas romantycznej kolacji walentynkowej. Spotkali się tez na niwie zawodowej, a Natalia zaśpiewała na najnowszej płycie Kuby. Stworzyli duet, a utwór Jesień szybko stał się hitem. Nie gorzej wiedzie się Szroeder, która święciła tryumfy ze swoimi Pestkami.

Dobrze układa im się także w związku. Może nie chwalą się masą wspólnych postów, ale to, co pokazują, wystarczy, żeby zobaczyć miłość.

Natalia Szroeder i Quebonafide w czułym uścisku

Quebonafine dzisiaj świętuje swoje 29. urodziny. Z tej okazji razem z Natalią wybrali się na kolację. Zdjęcie na profilu wokalistki wskazuje na romantyczną imprezę w towarzystwie mariachi. Wygląda na to, że raper dał się ponieść muzyce i tańczył z ukochaną w blasku gwiazd.

Takich zdjęć Quebo i Natalii nie ma wiele. Fotografia pokazuje miłość między nimi. Szczęśliwa piosenkarka w objęciach swojego mężczyzny, który obdarza ja całusem.

View this post on Instagram

????♥️

A post shared by Natalia Szroeder (@natalia_szroeder) on

Post momentalnie zalały komentarze. Nie tylko fani artystki zachwycają się kadrem, ale także wiele znanych osób komentuje zdjęcie, przesyłając serduszka i emotki ognia: Paulina Krupińska, Anna Lewandowska, Ola Kot, Kayah, Anna Karwan i wiele innych.

Trzeba przyznać, że piękna z nich para, a Kuba z pewnością miał świetne urodziny.


Natalia Szroeder w czułym uścisku z Quebonafide

Natalia Szroeder w czułym uścisku z Quebonafide

Quebonafide i Natalia Szroeder

Quebonafide i Natalia Szroeder

Natalia Szroeder i Quebonafide na weselu

Natalia Szroeder i Quebonafide na weselu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×