Quebonafide i Natalia Szroeder wystąpili na ślubie Solara. Zaśpiewali hit Edyty Górniak. Wideo z emocjonalnym duetem jest hitem sieci

Quebo i Natalia Szroeder

Quebo i Natalia Szroeder

Natalia Szroeder i Quebonafide zrobili niespodziankę na ślubie rapera Solara. Zaśpiewali w duecie. Wideo.

Karol Solar Poziemski 30 lipca sformalizował swój długoletni związek. Znany raper poślubił matkę swojego dziecka. Muzyk wziął ślub z Magdaleną Dubrawską, a na uroczystości oprócz rodziny i najbliższych przyjaciół państwa młodych pojawiło się też mnóstwo znanych artystów.

Nagrania z tych wyjątkowych chwil szybko pojawiły się w sieci. Zaproszeni goście relacjonowali wieczór na Instagramie, na platformie YouTube pojawiło się nagranie, podczas którego można zobaczyć występ, jaki podczas wesela dali zaproszeni goście. Wśród nich byli też Quebo i Natalia Szroeder. Znana para postanowiła zrobić zebranym niespodziankę. Co zaśpiewali?

Natalia Szroeder i Quebonafide wystapili na ślubie Solara

Natalia Szroeder jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej obiecujących artystek młodego pokolenia. Do tego rozgłos zawdzięcza także swojemu związkowi z Quebonafide. Początkowo artyści nie komentowali swojej relacji, z czasem przestali się ukrywać. Zaczęli pokazywać się w miejscach publicznych, a ich wspólne zdjęcia obiegły media. Gdy raper po wielomiesięcznej przerwie wrócił do aktywności w social mediach, pokazał zdjęcia z Natalią. W tym m.in. z ich romantycznej kolacji walentynkowej.

Natalia i Quebo stworzyli duet także na scenie. Utwór Jesień z nowej płyty rapera szybko stał się hitem. Zakochani postanowili także wystapić na weselu Solara.

W prezencie dla młodej pary wykonali piękny utwór Dumka na dwa serca, który reklamował film Ogniem i mieczem. W oryginale śpiewali go Edyta Górniak i Mietek Szcześniak. Wszystko nagrał jeden z gości, a krótki fragment zamieścił na TikToku.

Quebonafide nie znał tekstu piosenki na pamięć, więc zaglądał do telefonu. Natalia, w przeciwieństwie do niego, z pewnością już nie raz śpiewała Dumkę, bo znała każde słowo. Podczas występu zrobiło się bardzo romantycznie, zakochani patrzyli sobie głęboko w oczy i stali blisko siebie. Wykonanie zachwyciło zebranych, a wideo stało się hitem sieci.

Nagranie ze ślubu Solara poniżej.

@carla__santini

#sbm #sbmaffija #quebonafide #nataliaszroeder #solar #białas

♬ dźwięk oryginalny – Carla Santini


Carla Santini, screenNatalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Natalia Szroeder i Quebonafide całują się na scenie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×