Córeczka Natalii Siwiec ma nową fryzurę. Po metamorfozie wygląda jak Azjatka „Mama, ale nie jesteśmy w Japonii”

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec zabrała córeczkę na kolację z managerem gwiazd. Olivier Halasa był oczarowany małą Mią. Dumna mama wyczarowała na jej głowie japońską fryzurę. Jak wyglądała?

Natalia Siwiec stała się popularna podczas meczu reprezentacji Polski w 2012 roku. Wówczas to fotoreporterzy wyłapali piękną modelkę na trybunach, która z zapałem dopingowała naszych. Oczarowała wszystkich swoją urodą, dzięki czemu już podczas Mistrzostw Europy w piłce nożnej okrzyknięto ją miss tego wydarzenia. Zrobiło się o niej głośno nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Regularnie pojawiała się na łamach popularnych tabloidów, które nie szczędziły pod jej adresem komplementów. Od tamtego momentu jej kariera nabrała tempa, a ona nie może narzekać na brak pracy.

Gwiazda odniosła sukces również w życiu prywatnym. Jest żoną Mariusza Raduszewskiego, który w przeszłości był piłkarzem. Para doczekała się córeczki. Mia ma 4 lata i jest oczkiem w głowie rodziców. Odziedziczyła po rodzicach urodę, dzięki czemu w krótkim czasie stała się prawdziwą gwiazdą Instagrama. Zdjęcia dziewczynki wprost wprawiają w euforię fanów jej matki.

Natalia Siwiec zrobiła córce japońską fryzurę

Siwiec jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoich profilach chętnie chwali się efektami kolejnych sesji zdjęciowych oraz pokazuje, jak wygląda jej codzienność. Najwięcej czasu spędza z rodziną, nie mniej jednak zawsze znajduje czas dla przyjaciół i nie tylko.

W niedzielne popołudnie wybrała się z córeczką na kolację z Olivierem Halasą, warszawskim biznesmenem i menadżerem gwiazd. Mężczyzna nie mógł skupić się na rozmowie z modelką, ponieważ jego uwagę kradła Mia. Dumna mama specjalnie na tę okazję „wyczarowała” na jej głowie japońską fryzurę. Przyjaciel Siwiec zachwycony uczesaniem jej córeczki, nagrał krótki filmik, na którym pokazał, jak prezentowała się mała gwiazda.

  • Gdzie jesteśmy? – zapytał manager.
  • No gdzie jesteśmy, w Japonii. Proszę spojrzeć na fryzurę tej dziewczynki – skwitowała Siwiec.

Okazuje się, że modelka dołożyła wszelkich starań, aby jej pociecha wyglądała, jak mała Japonka. Włosy córeczki upięła w koka, a z przodu wypuściła kilka pojedynczych pasm. Zamiast gumki do włosów użyła dwóch drewnianych pałeczek, które podtrzymywały jej stylową fryzurę.

W czasie prezentacji nowej odsłony Mii, między nią a Natalią i Olivierem wywiązała się krótka rozmowa dotycząca wyjazdu do Japonii.

  • Mama! Nie jesteśmy w Japonii – powiedziała dziewczynka.
  • W Japonii, to my dopiero będziemy – powiedziała Siwiec.
  • W Japonii mieszka, kto? Wiewiórka? – zapytał manager gwiazdy.
  • I misio – dodała Natalia.
  • Zadzwonimy do tego misia? – zapytała ją córeczka.

Finezyjne upięcie na głowie 4-latki możecie zobaczyć w naszej galerii. Podoba wam się?


Mia Raduszewska - córeczka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska - córeczka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska - córeczka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska - córeczka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska - córeczka Natalii Siwiec

Mia Raduszewska - córeczka Natalii Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×