Szukaj

Natalia Siwiec w nowej, bujnej fryzurze zachwyca fanów. Oni patrzą na coś jeszcze

Natalia Siwiec - nowa fryzura

Natalia Siwiec - nowa fryzura

Natalia Siwiec odświeżyła fryzurę, a efektami pochwaliła się na swoim Instagramie. Jej nowe uczesanie robi wrażenie.

Natalia Siwiec jest bardzo aktywną użytkowniczką sieci. Codziennie informuje internautów, co u niej nowego, a trzeba podkreślić, że celebrytka jest jedną z najchętniej obserwowanych znanych osób w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 1,2 miliona internautów. Nie stroni od pokazywania rodziny, a jej córeczka Mia wyrasta na małą gwiazdę.

Fani modelki najczęściej podziwiają jej stylizacje, a ona chętnie im to umożliwia, prezentując całą gamę trendy ciuszków. Niedawno dołączyła do aplikacji Less i pozbywa się nadmiaru ubrań z garderoby.

Siwiec zrelacjonowała dzisiaj także wizytę u fryzjera. Może się teraz poszczycić odświeżoną, bujną czupryną.

Natalia Siwiec ma nową fryzurę

Natalia Siwiec nie ma tajemnic przed swoimi fanami, więc nie omieszkała także pokazać im, jak zagęszcza i przedłuża włosy. Procesem i efektami pochwaliła się na Instagramie.

Nowy włos♥️
@royal_hair_official przedłużone włosami @hairtalkpoland – napisała.

Natalia Siwiec na bieżąco relacjonowała przebieg wizyty u fryzjera. Poddała się ona zabiegowi, który od kilku lat jest hitem wśród kobiet, które chcą w krótkim czasie uzyskać efekt gęstych i lśniących włosów. Poleca się go kobietom, które mają rzadkie pasma, bądź krótkie włosy i nie chcą czekać, żeby odrosły. Już po zaledwie trzech godzinach mogą uzyskać fenomenalny efekt bujnej fryzury, czego najlepszym dowodem zdjęcie modelki, która efektami pochwaliła się fanom.

  • Pieknie!
  • Cudne te włosy.
  • Fenomenalnie.

Nie tylko fryzurą zachwyciła Siwiec. Jak zawsze też pokazała się w świetnej stylizacji, a fanki zakochały się w jej butach do tego stopnia, że o mało nie odciągnęły uwagi od tematu postu, czyli metamorfozy.


Natalia Siwiec - nowa fryzura

Natalia Siwiec - nowa fryzura

Natalia Siwiec - nowa fryzura

Natalia Siwiec - nowa fryzura

Natalia Siwiec - nowa fryzura

Natalia Siwiec - nowa fryzura

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×