Szukaj

Natalia Siwiec zmieniła fryzurę. Rezultatem pochwaliła się w sieci: „Nowy Rok – nowe kudły”. Ładnie?

Natalia Siwiec - nowe włosy

Natalia Siwiec - nowe włosy

Natalia Siwiec postanowiła Nowy Rok zacząć od odświeżenia fryzury. W tym celu udała się do stylisty, a efektami zabiegów pochwaliła się w sieci. Jak wygląda?

Natalia Siwiec to polska fotomodelka, aktorka i celebrytka, która zyskała rozpoznawalność, kiedy okrzyknięto ją Miss Euro 2012. Słynne zdjęcie w koszulce z orłem pojawiło się wtedy w mediach w kraju i za granicą. Od tamtej pory na stałe zagościła w show-biznesie. Zwykle przy niej możemy zobaczyć jej męża.

Modelka i Mariusz Raduszewski pobrali się w 2012 roku. Zdecydowali się na spontaniczny ślub. Zalegalizowali swój związek w Las Vegas. Modelka po latach w rozmowie z Izabelą Janachowską opowiedziała o szczegółach ceremonii:

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas.

Siwiec dodała, że planuje urządzić jeszcze jedną uroczystość, jednak na razie jej się do tego nie spieszy.

Zabrakło rodziny, ale nie było jej przykro. Omawialiśmy z każdym przed, powiedzieliśmy, że chcemy wziąć ślub. Ale zadeklarowaliśmy, że nie będziemy legalizować tego związku w Polsce i zrobimy jeszcze jeden ślub.

Mało osób wie, że mąż celebrytki jest jednocześnie jej menadżerem, a do tego bardzo zdolnym biznesmenem. Jest współzałożycielem firmy kosmetycznej w Brazylii – zresztą to właśnie w Ameryce Południowej poznał żonę. Obecnie są nierozłączni i razem wychowują córeczkę, Mię.

Natalia Siwiec ma nową fryzurę

Siwiec i Raduszewski przyzwyczaili nas, że częściej są na urlopie w ciepłych krajach niż w Polsce. Jednak na święta wylądowali w kraju, uraczyli fanów pięknymi zdjęciami przy choince, a także z gór. Natalia postanowiła także, że nowy rok zacznie od odświeżenia fryzury.

Zdjęciem z nowym kolorem i przedłużonymi pasmami podzieliła się z fanami. Wygląda świetnie.

Nowy Rok Nowe Kudły – napisała.

Modelka od razu zebrała mnóstwo komplementów. Zaledwie godzinę po publikacji zdjęcia, post miał już pond 30 tys. polubień. Trzeba przyznać, że Natalia świetnie się prezentuje w nowych, dłuższych i prostych włosach, o delikatnie jaśniejszym odcieniu.


Natalia Siwiec - nowe włosy

Natalia Siwiec - nowe włosy

Natalia Siwiec i Mia

Natalia Siwiec i Mia

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną, córką Mią i mamą

Natalia Siwiec z siostrą Malwiną, córką Mią i mamą

[bc_random_banner category=default]

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×