Szukaj

Natalia Siwiec w bikini kusi z greckiej wyspy i błaga fanów o pomoc. Modelka jest w potrzasku

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec skorzystała z ponownego otwarcia granic i już wypoczywa na jednej z greckich wysp. Na jej profilu pojawiły się piękne zdjęcia z tego wyjazdu. Modelka jednak ma bardzo trudny wybór i potrzebuje pomocy swoich fanów.

Natalia Siwiec uwielbia egzotyczne kierunki. W krajach, w których panują wysokie, upalne temperatury, może pozwolić sobie na bardziej wyzywające stylizacje. Zwykle sięga po swoje ulubione bikini. W dwuczęściowym stroju czuje się niezwykle swobodnie, a do tego prezentuje się jak ósmy cud świata. Ma ciało, o jakim marzą miliony kobiet.

Gdy tylko skończyła się kwarantanna, a granice znowu są otwarte, postanowiła wykorzystać ten moment i wybrać się na kolejny urlop. Gwiazda razem z rodziną udała się na wyspę Mykonos. Cały swój pobyt od kilku dni skrupulatnie relacjonuje w mediach społecznościowych. W podróży nie była przez ostatnie kilka tygodni, a jak wiemy z jej social mediów słońce i plaża są jej wielką miłością. Niestety w Polsce pogoda niezbyt sprzyja wypoczynkowi, ale Grecja, jak zwykle jej nie zawiodła.

Natalia Siwiec pozuje w bikini: wygląda obłędnie

Natalia Siwiec jest bardzo aktywna w social mediach. Przed swoimi fanami nie ma żadnych tajemnic. Chętnie dzieli się kolejnymi zdjęciami ze swoich wypraw, a na instastory opowiada o tym, jak spędza wolny czas. Modelka, jak zwykle także zachwyca urokliwymi kadrami. W jej kolejnych postach możemy podziwiać nie tylko przepiękne krajobrazy, ale także jej idealne wręcz ciało. Gwiazda ma kształty, które są obiektem westchnień wielu mężczyzn, a także obiektem zazdrości innych kobiet. Natalia jest w pełni świadoma swojej kobiecości, co z dumą pokazuje na zdjęciach.

Na jej profilu pojawiły się właśnie zdjęcia z plaży. Siwiec ma na sobie kwieciste bikini, które potrafi rozpalić zmysły. Na zdjęciach wygląda jak niczym grecka bogini. Natalia poprosiła swoich obserwatorów o pomoc w wyborze zdjęcia.

1, 2 or 3? – czytamy pod postem.

View this post on Instagram

???????? 1, 2 or 3?

A post shared by N????tH (@nataliasiwiec.official) on

Niestety większość z komentarzy okazała się być niezbyt przydatna, ponieważ internauci twierdzą, że wszystkie te zdjęcia są cudowne. Nie pozostaje nam nic innego, jak się z nimi zgodzić. Natalia w każdym wydaniu wygląda zjawiskowo.

 


Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×