Córka Natalii Siwiec ma pół roku i już jest wplątana w Kabałę?! Oto dowód

Natalia Siwiec, córka, mąż, sesja

Natalia Siwiec, córka, mąż, sesja

Natalia Siwiec strzeże córkę przed złem

21 sierpień 2017 roku na pewno zalicza się do jednego z najszczęśliwszych dni w życiu Natalii Siwiec. Urodziła ona wtedy swoją córeczkę Mię. Modelka zdecydowała się przez długi czas nie pokazywać twarzy dziecka w mediach, chroniąc swoją prywatność. Na szczęście teraz, kiedy szum wokół ciąży i porodu nieco opadł, Siwiec chętnie chwali się swoim cukiereczkiem. Udostępniła krótkie wideo córeczki na swoim Instastory, na którym możemy dostrzec czerwoną nitkę oplecioną wokół nadgarstka dziewczynki.

Czerwona nitka na lewym nadgarstku, przewiązana przez bliską i kochającą osobę, ma za zadanie chronić nas od złego oka. Owe oko jest potężną, negatywną siłą, tak przynajmniej wierzą ludzie związani z filozofią kabały, duchowej szkoły judaizmu. Podobno nitka ma pomagać nam odeprzeć zazdrość i zły wpływ, które z kolei hamują nasz rozwój. Najwidoczniej Siwiec od małego stara się o jak najlepsze warunki dla swojej córki, chroniąc ją przed potencjalnymi negatywnymi emocjami.

Polska modelka to nie pierwsza znana osobistość związana z tą mistyczną filozofią. Wcześniej czerwone nitki mogliśmy zauważyć na nadgarstkach takich gwiazd jak Madonna, Demi Moore, Kayah czy Donna Karan. Musi coś być na rzeczy, gdyż Madonna regularnie uczestniczy w spotkaniach kabały od wczesnych lat 90.

A może czerwona nitka na rączce Mii to jedynie niewinny dodatek?

Gucci, Versace, Louboutin… Natalia Siwiec zaszalała! Sprzedaje w internecie swoje używane luksusowe rzeczy!

Kolejna polska gwiazda nawróciła się: “Nie ma już depresyjnych nastrojów i lęków”

Natalia Siwiec zdradziła sekret dotyczący córki, za który znienawidzą ją inne matki. Zdradziła też kiedy drugie dziecko!


Słodka córka Siwiec, Mia

Słodka córka Siwiec, Mia

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec z wózkiem dziecięcym za 7500 złotych

Natalia Siwiec z wózkiem dziecięcym za 7500 złotych

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×