Szukaj

Natalia Siwiec zagra w filmie. Nie będzie to łatwa rola

Natalii Siwiec już nie wystarcza to, że jest modelką i gwiazdą ścianek. W programie Kuby Wojewódzkiego zdradziła, że marzy jej się duża filmowa rola. Jej cel jest bliższy realizacji, bowiem Natalia otrzymała angaż do nowej produkcji filmowej!

Zobacz: Natalia Siwiec przymierza się do macierzyństwa: „Już jest wszystko zaplanowane” [wideo]

Natalia zagra w „Królowej Bezdomnej” – ekranizacji powieści, która ukaże się na rynku dopiero po premierze filmu. Wiemy już jednak, że będzie to trudna i skomplikowana rola Kasi, która traci w życiu wszystko:

Do głównej roli zaangażowana została Natalia Siwiec. To wybór producentów filmu, czyli marki odzieżowej dla kobiet CocoGiovanna, która wspierając film, zażyczyła sobie, by w głównej roli obsadzić właśnie celebrytkę firmującą też wspomnianą markę. Natalia zdaniem fachowców z CocoGiovanna idealnie wkomponowuje się w postać głównej bohaterki „Kasi”. Kasia to kobieta sukcesu, prezes firmy, która traci wszystko: stanowisko, dom, dzieci, męża i piersi. Unika samobójczej śmierci i trafia pomiędzy bezdomnych, którzy stają się jej rodziną i wsparciem, a ostatecznie pomagają jej wyjść z bezdomności i stanąć na nogi. – czytamy

Czekamy na efekty!

Zobacz: Kolor włosów to nie jedyne, co zmieniła Natalia Siwiec

Natalia Siwiec, pokaz Paprocki&Brzozowski, fot. AKPA

Natalia Siwiec, pokaz Paprocki&Brzozowski, fot. AKPA


Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

Polecane dla Ciebie

×