Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 22.04.2018

Mąż Natalii Siwiec dostał czerwone światło!

Natalia Siwiec zdradza, dlaczego zapuszcza włosy


Natalia Siwiec i zakaz mówienia o ciąży

Natalia Siwiec dołączyła do grona plejady ciążowego „Baby boom”, które w tym roku opanowało polskie salony. Jak dotąd wiadomością o ciąży pochwaliły się m.in. aktorka Marta Żmuda, Magdalena Lamparska oraz prezenterka Aleksandra Rosiak. Natalia Siwiec we wrześniu urodzi swoje pierwsze dziecko. Razem z mężem bardzo się z tego cieszą i już nie mogą się doczekać przyjścia na świat ich maleństwa.

Mąż modelki, Mariusz Raduszewski, który również jest jej menedżerem, do tej pory dbał o to, żeby media pisały o niej jak najwięcej. Wszystko się zmieniło razem z ciążą celebrytki:

Natalia ma się świetnie. Ale nie mogę o sprawach prywatnych mówić ani słowa. Natalia prosiła mnie, żebym do pewnego momentu nie wypowiadał się w tym temacie – powiedział dla „Faktu Gwiazd”

Być może to strategia finansowa. Nie od dziś bowiem wiadomo, jak potężne sumy zarabiają gwiazdy oczekując przyjścia na świat ich dziecka. Dla przypomnienia, jak podaje „Fakt Gwiazdy” Anna Mucha zarobiła pół miliona złotych, z kolei Małgorzata Socha aż milion.

Bardzo prawdopodobne, że po zawiązaniu kontraktów reklamowych i kiedy wszystkie umowy będą już podpisane, Natalia Siwiec będzie bardziej rozmowna.

Czekamy.

Ciężarna Natalia Siwiec w bikini! Ona wie jak odwrócić uwagę od krągłości!

Natalia Siwiec w ciąży na Plejadzie

Natalia Siwiec w ciąży na Plejadzie

Natalia Siwiec - Badura 2017

Natalia Siwiec

 

Czy ciąża Natalii Siwiec będzie ciążą roku?Komentarzy: 2


Gość | 16 czerwca 2017, 18:25

Będzie dziewczynka Matylda. Zapamiętajcie to sobie. Napisał tak na insta. Następnie skasował to i wszystkie komentarze gdzie ludzie pisali że to ładne imię


Gość | 16 czerwca 2017, 08:34

Przeciez to nie jest jej maz!


Dodaj komentarz
×