Natalia Siwiec pokazała bajeczne zdjęcia z luksusowych wakacji z mężem i córką! Tak pięknej sesji nie miała nawet w „Vivie!”

Natalia Siwiec z rodziną sesja w Meksyku

Natalia Siwiec z córką i mężem na wakacjach w Meksyku

Po długim roku wypełnionym obowiązkami, ciąży, która mimo radości daje się każdej przyszłej mamie we znaki i pracowitych ostatnich tygodniach Natalia Siwiec postanowiła rozpieścić nieco swoją rodzinę. Razem z ukochanym Mariuszem Raduszewskim i małą Mią, oczkiem w głowie dumnych rodziców i wszystkich fanów modelki, gwiazda wybrała się na luksusowe wakacje na drugi koniec świata. Egzotycznym bogactwem i uroczymi zdjęciami Mii chętnie chwali się na InstaStory!

Natalia zabrała rodzinę do Tulum w Meksyku. Ta bajeczna kraina to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi na zaznanie lata w środku zimy, naładowanie baterii i totalny relaks – choć Anna Lewandowska i Robert Lewandowski woleli wybrać się do opływającego w przepych Dubaju. Modelka spaceruje z córeczką po okolicy, wyleguje się nad basenem zachwycając boskim ciałem i cieszy z bliskości rodziny, na którą nie zawsze ma się czas podczas pracowitego tygodnia.

Nie sposób również nie dostrzec, że Mia rośnie jak na drożdżach. Dziewczynka z dnia na dzień robi się większa, ma coraz więcej włosków, którymi fani od początku byli zachwyceni i staje w wyścigu o miano najbardziej stylowego malucha w polskim show-biznesie. Klara Lewandowska, która do tej pory nosiła ten tytuł, powinna mieć się na baczności!

Zobacz: Natalia Siwiec pochwaliła się pierwszą fryzurą swojej córki! Mia wygląda przeuroczo!

Zobacz: Seksowna Julia Jaroszewska z “Projekt Lady” zmieniła się nie do poznania! Ma talię osy i coraz bardziej przypomina Natalię Siwiec!

Zobacz: Nawet Klara Lewandowska nie ma tak uroczego ubranka jak córka Natalii Siwiec! Nic, tylko schrupać!


Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Mia Raduszewska z Natalią Siwiec na wakacjach

Mia Raduszewska z Natalią Siwiec na wakacjach

Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Natalia Siwiec z Mią i Mariuszem Raduszewskim w Meksyku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×