Szukaj

Natalia Siwiec z córeczką w basenie. Niepozowane zdjęcie najlepsze. Radość nie do opisania

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec na Instagramie dodała nowe zdjęcia z Mią. Pokazała, jak spędzały wspólne chwile w basenie. Internauci są zachwyceni. 

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są parą od 2010 roku. Kilka lat temu zdecydowali się wziąć spontaniczny ślub na drugim końcu świata. Tuż przed wylotem ze Stanów Zjednoczonych pobrali się w Las Vegas. Celebrytka po latach opowiedziała o szczegółach ceremonii, do której przygotowania zajęły jej niecały dzień:

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas.

4 lata temu małżonkowie doczekali się córki. Razem wychowują uroczą Mię, którą co jakiś czas pokazują w mediach społecznościowych. Każde zdjęcie, które publikują, zachwyca internautów.

Natalia Siwiec z Mią w basenie

Siwiec i jej bliscy od jakiegoś czasu przebywają w Meksyku, który traktują jak swój drugi dom. Natalia na Instagramie nie szczędzi pięknych widoków z palmami, błękitną wodą i złotym piaskiem w rolach głównych. Chętnie pokazuje zdjęcia z plaży, na których pręży się do obiektywu w kusych strojach kąpielowych. Nie brakuje też fotografii z rodziną.

W sobotni wieczór Natalia Siwiec dorzuciła do puli kolejne, urocze fotki. Tym razem pochwaliła się, jak spędza czas z Mią. Mama i córka zostały sfotografowane podczas kąpieli w basenie. Widać, że doskonale czują się w swoim towarzystwie. Na ich twarzach gościły szerokie uśmiechy. Radość nie do opisania można dostrzec szczególnie na ostatnim, niepozowanym zdjęciu.

Post zachwycił internautów, którzy obserwują konto celebrytki na Instagramie. W komentarzach nie szczędzą komplementów pod adresem mamy i córki:

  • Ale pozytywne zdjęcia. Pozdrawiamy.
  • Jak Ja Was uwielbiam.
  • Jak tam jest pięknie. Cudowne zdjęcia i cudowne dziewczyny.

Trudno się nie zgodzić z tymi słowami. Ta sesja jest naprawdę piękna.


Natalia Siwiec i Mia w basenie

Natalia Siwiec i Mia w basenie

Natalia Siwiec i Mia w basenie

Natalia Siwiec i Mia w basenie

Natalia Siwiec i Mia w basenie

Natalia Siwiec i Mia w basenie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×