Szukaj

Córeczka Natalii Siwiec to urodzona gwiazda! Natalia pokazała zdjęcia, które rozmiękczyły serca internautów

Natalia Siwiec pokazała piękne rodzinne zdjęcia z kwarantanny za granicą. Choć gwiazda wygląda pięknie, to show kradnie jej córeczka – Mia.
Natalia Siwiec z córką

Natalia Siwiec z córką

Natalia Siwiec z córeczką i mężem podczas kwarantanny pozostają za granicą. Z Meksyku przenieśli się do Miami, aby tam przeczekać ten trudny czas. Modelka również przyłącza się do akcji #zostańwdomu, jednak promuje ją w inny sposób niż większość polskich gwiazd.

Natalia Siwiec czas kwarantanny spędza w USA

Modelkę czas kwarantanny zastał, gdy znajdowała się wraz z mężem i córeczką Mią za granicą. Mimo że wszystkie lotnicze połączenia międzynarodowe z Polską zostały wstrzymane, obywatele mogą zgłosić chęć powrotu do kraju. Natalia Siwiec z rodziną nie zdecydowała się na taki krok. Postanowiła zaszyć się z rodziną w bezpiecznym miejscu, aby przeczekać ogłoszoną przez WHO pandemię koronawirusa.

Kilka dni temu na swoim profilu na Instagramie dodała zdjęcia z wyjątkowego dla niej miejsca. W opisie przekazała swoje rady, jak walczyć ze strachem i niepokojem, który wielu z nas odczuwa w obecnej sytuacji.

Natalia jako jedna z nielicznych gwiazd zdecydowała się nie ukrywać twarzy swojego dziecka i śliczną Mię możemy podziwiać w pełnej krasie już od urodzenia. Dziewczynka urodę odziedziczyła po pięknej mamie. Natalia ku uciesze swoich obserwatorów zamieszcza w sieci mnóstwo wspólnych, niezwykle rozczulających zdjęć. Kolejne piękne fotografie z Mią pojawiły się wczoraj. Jak pisze modelka:

Próbujemy oderwać się od… rzeczywistości…

Trzeba przyznać, że w miejscu pełnym słońca znacznie łatwiej przeczekać ten trudny czas. Natalia stara się robić wszystko, aby mała Mia nie odczuwała tego, co aktualnie dzieje się na świecie. Mama zapewnia jej prawdziwie beztroskie dzieciństwo.

View this post on Instagram

Próbujemy oderwać się od … rzeczywistości …

A post shared by N????tH (@nataliasiwiec.official) on

Natalia wraz z córeczką pozują do zdjęć niczym bohaterowie w słynnej finałowej scenie filmu Dirty Dancing. Modelka oczywiście wygląda idealnie, ale to nie ona jest tu największą gwiazdą. Uwaga komentatorów skupiła się na maleńkiej Mii, która za każdym razem zmiękcza wszystkie serca. Czyż ta mała nie jest urocza?


Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Córka Natalii Siwiec - Mia

Córka Natalii Siwiec - Mia

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×