Szukaj

Natalia Siwiec nie była na wyborach samorządowych, a teraz się tłumaczy! “Za późno się zorientowaliśmy”[WIDEO]

Dlaczego Natalia Siwiec nie była na wyborach?

21 października, czyli w minioną niedzielę, w całej Polsce odbyły się wybory samorządowe, do których kandydaci przygotowywali się intensywnie od kilku tygodni. Najwięcej emocji wzbudzały oczywiście wybory w Warszawie – Rafał TrzaskowskiPatryk Jaki szli łeb w łeb w kampaniach, ale podczas wstępnych wyników pierwszej tury okazało się, że druga wcale nie będzie potrzebna. Nowym prezydentem Warszawy został Trzaskowski, a Jaki poniósł sromotną klęskę.

Wiele gwiazd znanych z show-biznesu postanowiło oddać swój głos i pochwalić się tym w swoich social mediach, aby zmotywować innych do głosowania. Intensywnie promowały wolność wyboru, konieczność podjęcia społecznej odpowiedzialności za to, co dzieje się w naszych miastach i zachęcali do oddawania swoich głosów. Jednak nie każda gwiazda znalazła na to czas.

Natalia Siwiec w ogóle nie udała się do urny. W rozmowie z reporterką Jastrząb Post wyjaśniła dlaczego:

Niestety nie głosowałam, bo nie mogłam. Nie mieliśmy czasu. Nie mieliśmy czasu, bo ja jestem zameldowana w Boguszowie, więc trzeba byłoby coś zrobić i troszeczkę za późno się zorientowaliśmy, że przecież nie możemy głosować.

Natalia nie głosowała, ale okazało się, że z wyników wyborów jest zadowolona:

Jestem zadowolona.

A wy głosowaliście?

Odmieniona Natalia Siwiec w metalicznej kreacji i szałowych kozakach. Nie miała sobie równych na imprezie Sugarfree we Wrocławiu!

Gwiazdy na otwarciu butiku Sugarfree we Wrocławiu: Marcelina Zawadzka, Natalia Siwiec, Paulina Sykut, Edyta Herbuś

Natalia Siwiec wyjawiła swój sekret na zbudowanie kariery w internecie. To prostsze niż myślicie [WIDEO]


Czy Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec – jest przystojny?

×