Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!
HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!

HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle i księcia Harry’ego!

HOT! Już jest oficjalna sesja ślubna Meghan Markle...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!
Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu Meghan i Harry’ego!

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na oficjalnym ślubnym zdjęciu...

Kapitalne ujęcie! Książę George mistrzem drugiego planu na...

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz
Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin, Monika Olejnik, Joanna Przetakiewicz

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna Kulczyk, Kinga Rusin,...

Miliarderzy i gwiazdy na rozdaniu biznesowych Oscarów: Grażyna...

Dziś wtorek, 22.05.2018

Wściekła Natalia Siwiec wzięła fankę w obroty! Internautka natychmiast poskarżyła się w sieci, ale nie miała odwagi sprzeciwić się pięknej modelce!

Natalia Siwiec ma depresję?


Natalia Siwiec rozprawiła się z instagramowym kontem córki

Nie jest tajemnicą, że dzieci gwiazd nie mają w życiu tak łatwo, jak mogłoby się wydawać. Jeśli chodzi o nastolatki, sprawa wydaje się być nieco prostsza – nie są tak narażone, więcej rozumieją, potrafią o siebie zadbać, ale co z maluchami? Pociechy znanych i lubianych są w centrum zainteresowania i dorastają w świetle reflektorów, mimo usilnych starań rodziców by tak nie było. Przekonała się o tym Natalia Siwiec, której córka, mała Mia, dorobiła się już… konta na Instagramie.

STAŁO SIĘ! Natalia Siwiec ponownie pokazała WYRAŹNĄ twarz swojej córeczki! Jest śliczna jak mamusia!

Nie jest to mało popularną praktyką, bo córka Anny Lewandowskiej, Klara, również bardzo szybko dostała swój własny fanpage na portalu. Podobnie było z dziećmi Kim Kardashian, a i chłopcy Małgorzaty Rozenek znaleźliby swój, gdyby dobrze poszukali. Gwiazdy zwykle ignorują podobne inicjatywy rozentuzjazmowanych fanów, ale Natalia nie pozwoliła sobie w kaszę dmuchać i natychmiast wzięła fankę w obroty. Nie wiadomo co jej powiedziała, ale musiały to być naprawdę dosadne słowa, bo Internautka natychmiast poskarżyła się w social mediach. Jednocześnie jednak oświadczyła, że przychyli się do życzeń Natalii i zlikwiduje bądź zmieni profil Mii na inny.

Bez względu na finał tej sprawy, nie trudno uświadomić sobie jedną rzecz – w XXI wieku konta na social mediach zaczynają przypominać akt urodzenia, a żartobliwe powiedzenie „Nie ma cię w Googlach – nie istniejesz” zaczyna być przerażająco adekwatne do panującej sytuacji. Zakładanie konto niemowlętom i dzieciom gwiazd, które dopiero przyszły na świat przekracza moralną granicę czy nie?

Co o tym sądzicie?

Córka Natalii Siwiec ma już swój profil na Instagramie! Te słodkie zdjęcia i filmiki to absolutny hit!

Natalia Siwiec zdradziła sekret dotyczący córki, za który znienawidzą ją inne matki. Zdradziła też kiedy drugie dziecko!

Opalona Natalia Siwiec na pokazie Bizuu wyskoczyła w luksusowej nocnej koszuli i stylowej podomce! Był szał!

Czy dzieci gwiazd mają w życiu łatwiej?Komentarzy: 3


Gość | 13 lutego 2018, 20:57

To mój profil i wcale się tego nie wstydzę.
Proszę o nie pisanie takich głupot, że Natalia to mnie napisała.. Moje konto (Mii) raczej fanpage powstał jeszcze nim Natalia pokazała twarz swojej córki. Bardzo lubię Natalkę i śledzić jej córkę dlatego stworzyłam to konto. Pod każdym dodanym zdjęciem oznaczałam skąd pochodzi to zdjęcie itd.. Więc Natalia nie miała by się o co przyczepić. Zobaczyłan na youtubie wywiad z nią i mowiła w nim, że będzie działać żeby profile tego typu zniknęły. Ja nie lubie robić niczego wbrew woli innych dlatego usuwam ten profil bez żadnych problemów.

Ps. Serdecznie nie lubię kiedy ludzie wtrącają się w nieswoje sprawy i publikują takie głupoty w internecie..


Gość | 13 lutego 2018, 13:51

Mała Mia się dorobiła? Na pewno małorozumnej mamusi!


Gość | 13 lutego 2018, 10:39

CO TEN INTERNET ZROBIŁ Z LUDZI !


Dodaj komentarz
×