Natalia Siwieć zagrała w filmie! To może być kinowy hit 2020 roku! Jest już trailer

Natalia Siwiec znów na wielkim ekranie. Film z jej udziałem trafi do kin już w styczniu [ZWIASTUN]

Natalia Siwiec znów na wielkim ekranie. Film z jej udziałem trafi do kin już w styczniu [ZWIASTUN]

To dopiero niespodzianka! Natalia Siwiec została aktorką i to nie w byle czym. Już niedługo do kin trafi gangsterska produkcja z jej udziałem. Zwiastun mrozi krew w żyłach! 

Natalia Siwiec zasłynęła podczas mistrzostw Europy w 2012 roku, ale jej kariera nie zwolniła tempa, wręcz przeciwnie! Modelka cały czas spełnia się przed obiektywem. Od dwóch lat jest też mamą małej Mii. Sprytnie łączy macierzyństwo z obowiązkami zawodowymi i spełnia swoje marzenia. Jednym z nich jak się okazuje, było zagranie w pełnometrażowym filmie o prawdziwych gangsterach.

Zobacz: Natalia Siwiec podbija Kraków w luksusowej stylizacji. Płaszcz piękny, ale to torebka jest największym hitem

Moi kochani w tym roku spełniło się moje największe marzenie! Zagrałam w filmie „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” z samymi świetnymi aktorami. Granie Wioli było dla mnie ogromnym wyzwaniem i do dziś nie mogę w to uwierzyć – napisała właśnie na swoim profilu.

Wiola jest kochanką jednego z głównych bohaterów. Na ekranie nie zabraknie więc kilku odważnych, rozbieranych scen. Z tym Natalia oczywiście nie miała problemu. Na sesjach zdjęciowych często odsłania przecież swoje piękne ciało.

Sprawdź: Natalia Siwiec ubrana w worek na śmieci! Internautom szczęki opadły z wrażenia

Koniecznie zobaczcie zwiastun i dajcie znać, jak Wam się podoba. Zapowiada się poważna, mrożąca krew w żyłach produkcja. Obok Natalii Siwiec na ekranie pojawią się taki gwiazdy jak: Natalia Szroeder, Marcin Kowalczyk, Tomasz Włosok, Józef Pawłowski, Jan Frycz, Janusz Chabior i Adam Woronowicz. Całość wyreżyserował Maciej Kawulski.

Film Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa trafi do kin już 3 stycznia 2020.

Zobacz cały ZWIASTUN filmu:

Jak Natalia poradzi sobie na ekranie? Bez wątpienia wspaniale! Ma na swoim koncie pracę na planie komedii tj. Wkręceni 2 czy To nie koniec świata. Teraz czas na kino akcji!

Zobacz: Róże Gali 2019. Natalia Siwiec trochę z bajki, trochę z Moulin Rogue. Tak wygląda gwiazda!


Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×