Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018

Natalia Siwiec u Kuby Wojewódzkiego zdradziła, na czym tak naprawdę zarabia pieniądze i kiedy chce urodzić dziecko

Natalia Siwiec


Natalia Siwiec była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarza telewizyjnego interesowały przede wszystkim dwie kwestie: zarobki i ciąża.

Żyję ze swoich pieniędzy, a Mariusz ma firmę – stwierdziła, dodając, że obecnie nie utrzymuje się z reklamowania kosmetyków. – Akcesoria do telefonów komórkowych – obudowy, ładowarki. Tu nie chodzi o polskie marki i polskie sklepy. Bardzo dużo pracuję. Robię dużo rzeczy. Jeżdżę na eventy, na sesje zdjęciowe.

Modelka zdradziła, że regularnie chodzi na lekcje aktorstwa i śpiewu. Zapewniła jednak, że nie planuje wydać płyty. Póki co, wystarcza jej udział w reklamach, pozowanie na ściankach i promowanie się na portalach społecznościowych. Natalia Siwiec regularnie publikuje na swoich profilach selfie.

Czasami robię sobie na zapas, bo cały czas musi się coś dziać na Instagramie. Najbardziej sprzedają się jednak zdjęcia seksowne. Ja takich bardzo dużo nie wrzucam, ale faktycznie jest tak, że takie się sprzedają, mają najwięcej lajków i komentarzy – wytłumaczyła.

Natalia Siwiec od trzech lat jest mężatką. W wywiadach wiele razy podkreślała, że ma jeszcze czas na dziecko i póki co chce się skupić na karierze. Okazuje się jednak, że modelka zmieniła zdanie.

Mam takie plany, żeby zacząć w tym roku – oświadczyła.

Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski w przyszłym doczekają się narodzin dziecka. Jak zapewne wiecie, mąż modelki ma już syna z poprzedniego związku – Mateusza Raduszewskiego.

Zobacz: Natalia Siwiec założyła na zęby aparat ortodontyczny. Zobaczcie, jak teraz zabawnie mówi! [wideo]

Fotografia: Jastrzabpost.pl

Fotografia: Jastrzabpost.pl

Fotografia: AKPA

Fotografia: AKPA

Natalia Siwiec

Fotografia: AKPAKomentarzy: 0


Dodaj komentarz
×