Szukaj

Natalia Siwiec już nie jest seksbombą! Jej kobiece kształty to teraz sama skóra i kości! Co się dzieje?

Natalia Siwiec chudnie w oczach

Natalia Siwiec chudnie w oczach

Natalia Siwiec chudnie w oczach

Natalia Siwiec od czasu gdy została okrzyknięta Miss Euro słała się chodzącym celebryckim symbolem seksu. Modelka zawsze wyróżniała się z tłumu polskich gwiazd zmysłowymi kształtami, o jej pięknych piersiach i jędrnych pośladkach krążyły wręcz legendy. Wielu internautów zarzucało pięknej Natalii, że swoją zjawiskową urodę zawdzięcza przede wszystkim zabiegom chirurgicznym. Sama Natalia do takich się jednak nigdy nie przyznała.

Obecnie Natalia Siwiec nadal utrzymuje się w czołówce polskich celebrytek, często gości na salonach, jest królową portali plotkarskich oraz czerwonych dywanów. Jednak sytuacja życiowa modelki aktualnie uległa diametralnej zmianie. Gwiazda pierwszy raz została mamą – mała córeczka o imieniu Mia odmieniła jej wszystkie priorytety. Dziecko jest teraz najważniejszym celem w jej życiu.

Również zmysłowy wygląd Natalii uległ ogromnej zmianie. Młoda mama bardzo schudła i nadal chudnie. Już nie ma jędrnych pośladków, również jej biust zmalał niepokojąco. Rozmiarówka Natalii oscyluje już wokół rozmiarów dziecięcych. Na ostatnich zdjęciach w bikini z trudem można dostrzec u Siwiec kobiece krągłości. Modelka wielokrotnie twierdziła, że absolutnie się nie odchudza. Chudnie, bo musi być chuda pracując w show-biznesie!

Nie mam tak, że się odchudzam, może kilka razy w życiu. Teraz mam już taki nawyk że zdrowo się odżywiam przez cały czas żeby utrzymać figurę. Niestety będąc w show biznesie musiałam popaść w taka rutynę ćwiczeniowa i jedzeniową żeby dobrze wyglądać – powiedziała Natalia w Super Expressie.

Zatem już wszystko wiadomo, Natalia chudnie bowiem do tego zmusza ją praca w mediach. Ciekawe, co na to Dorota Wellman, która od lat pracuje w show-biznesie, ma się świetnie, nie chudnie i chudnąć nie ma zamiaru.

Co wy na to?

Kapitalne zdjęcie! Córka Natalii Siwiec wygląda jak jej mini-klon!

Natalia Siwiec zmieniła fryzurę! Tak zaszalała u fryzjera, że aż ciężko się do niej przyzwyczaić!

Już wiadomo co piękna Natalia Siwiec sobie zoperowała! Jej zdjęcie z młodości wyjaśnia wszystkie zagadki!


Natalia Siwiec pokazała nagie pośladki w towarzystwie córki na Bali

Natalia Siwiec pokazała nagie pośladki w towarzystwie córki na Bali

Natalia Siwiec reklamuje samoopalacz

Natalia Siwiec reklamuje samoopalacz

Natalia Siwiec w bikini na Ibizie

Natalia Siwiec w bikini na Ibizie

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×