Natalia Siwiec publicznie prosi męża o wybaczenie: „Przepraszam”. Fani poruszeni odważnym wyznaniem modelki

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec, Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec opublikowała zdjęcie z mężem, pod którym pojawił się zastanawiający opis. Modelka publicznie postanowiła poprosić ukochanego o wybaczenie. Zobaczcie, co napisała. 

Natalia Siwiec od 2012 roku jest na fali popularności. To właśnie wtedy po raz pierwszy pojawiła się na trybunach Euro podczas meczu reprezentacji Polski. Wypatrzyli ją fotoreporterzy i szybko uznali za miss tego wydarzenia. Od tamtej pory nieustannie gromadzi kolejnych fanów, a jej kariera ruszyła mocno do przodu. Gwiazda cały czas pojawia się na okładkach magazynów, bierze udział w kolejnych sesjach zdjęciowych i zdążyła już nawiązać współpracę z kilkoma znanymi markami. Doczekała się nawet własnego reality show.

Wszystko to umiejętnie łączy ze szczęściem w życiu prywatnym. Od wielu lat jest związana z byłym piłkarzem, Mariuszem Raduszewskim. Zakochani podczas wyjazdu do USA sformalizowali swój związek w Las Vegas. Małżonkowie wspólnie wychowują córeczkę. 4-letnia Mia jest ich oczkiem w głowie. Dziewczynka wspaniale dogaduje się też ze swoim starszym bratem Mateuszem, który jest synem Raduszewskiego z poprzedniego związku.

Natalia Siwiec publicznie prosi męża o wybaczenie

Natalia Siwiec jest jedną z najaktywniejszych gwiazd w sieci. Swój profil na Instagramie prowadzi bardzo aktywnie i publikuje tam mnóstwo zdjęć oraz relacji. Wiadomo, że uwielbia podróżować, a od kilku lat sporą część roku spędzała razem z rodziną w meksykańskim mieście Tulum, które okazało się być jej ukochanym miejscem. Wiadomo, że zakochani kupili tam własny dom, czym ostatnio modelka pochwaliła się w sieci. Nie ukrywała przy tym swojego podekscytowania.

Gwiazda nie ma przed fanami zbyt wiele do ukrycia i informuje nawet o bardzo prywatnych sprawach i swoich poglądach. Natalia opublikowała właśnie nowe zdjęcia, a opis może mocno zaintrygować. Postanowiła nie tylko przeprosić męża, podziękować mu, ale wyznać też Mariuszowi swoje uczucia. Wszystko to okrasiła fotografią ich pocałunku zrobioną o wschodzie słońca.

Przepraszam. Wybacz mi. Dziękuje. Kocham cię – napisała.

W komentarzach natychmiast pojawiło się mnóstwo słów zachwytów od fanów. Przyznają oni, że nie jest łatwo powiedzieć takie słowa ukochanej osobie i warto brać przykład z Natalii, która nie ma problemu z wyrażaniem uczuć. Trzeba przyznać, że tych dwoje stanowi wyjątkowo dobraną parę.

Wywiad z Natalią i Mariuszem:


Natalia Siwiec z mężem

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×