Szukaj

Zaczytana Natalia Siwiec wycisza się w samotności na leżaczku w Grecji! Zaniepokojeni fani pytają gdzie jest Mia?

Natalia Siwiec pojechała na swoje kolejne wakacje, tym razem seksowna celebrytka wybrała się na grecką wyspę Mykonos. Na jej profilu pojawiły się już zmysłowe fotki w bikini

Natalia Siwiec po niezwykle pracowitym sezonie wreszcie znalazła czas na rodzinne wakacje w ciepłych krajach. Tym razem była Miss Euro zdecydowała się na wyjazd na modną wśród gwiazd grecką wyspę Mykonos. Fani Natalii z wypiekami na policzkach czekali na pierwsze foty z rajskiej plaży. Tradycyjnie Instagram  celebrytki w błyskawicznym tempie zamienił się w piękny katalog zmysłowości. Natalia nie zawiodła i udostępniła sporo gorących zdjęć, na których można podziwiać prawie każdy skrawek jej boskiego ciała.

Sporym zainteresowaniem cieszy się także fotka, na której Natalia prezentuje swoje opalone ciało na leżaczku. Celebrytka ma na sobie seksowne czekoladowe bikini, do swojego luksusowego looku Siwiec dodała szałowy kapelusz oraz okulary. Ciekawostką jest fakt, że leżak Natalii stoi na betonie, a w tle z drugiej strony widać morze. Natalia tym razem nie pozuje przy tropikalnych palmach, modelka postanowiła oddać się dobrej literaturze oraz muzyce w znakomitym towarzystwie. Niestety nie wiemy z kim Siwiec odpoczywa w Grecji.

 Takiego czasu potrzebowałam przed burzą. Piękne miejsce. Przyjaciele. Dobre jedzenie.Książki.Muzyka – napisała Natalii

 

Pod zdjęciem zaczytanej Natalii pojawiło się mnóstwo ciekawych komentarzy od internautów. Sporo internautów spytało Natalię gdzie jest jej słodka córka Mia.

  •  A dziecko w domu niech tęskni. Niech się zastanawia, gdzie mama. Niech wie, że czasem jest zbędne. Niech się celebryckiego życia uczy. Ale przecież pod dobrą opieką… Ale pamiętać nie będzie… Ale rodzicom też się od życia coś należy…
  • Cieszy mnie, że u Was celebrytek też widać oznaki starzenia u Ciebie na stopach
  • Tak , brakuje mi tez małej cudnej Mia
  • Hmm a gdzie Mia
  • Niczego nikomu nigdy nie zazdrościłam ale tego spokoju Pani na tym zdjęciu dziś zazdroszczę
  • Znowu reklama peelingu

Zobaczcie jak relaksuje się pierwsza celebrytka kraju

Natalia Siwiec przekazała dobrą nowinę! Jej słodki aniołek będzie miał rodzeństwo: “Urodzi się istny diabeł”! [WIDEO]

Natalia Siwiec miała operację plastyczną? Na jej twarzy zaszła spora zmiana! Porównajcie te dwa zdjęcia

Natalia Siwiec pochwaliła się swoim przystojnym bratem! Nikt wcześniej nie wiedział o jego istnieniu! Mógłby zagrać Jamesa Bonda!

 


Natalia Siwiec na Mykonos

Natalia Siwiec na Mykonos

Natalia Siwiec operacja nosa

Natalia Siwiec operacja nosa

Natalia Siwiec w upale pokazała się w kozakach

Natalia Siwiec w upale pokazała się w kozakach

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×