Natalia Siwiec wzięła sekretny ślub w Las Vegas. Suknia i limuzyna robiły wrażenie

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec zrobiła swoim fanom wspaniałą niespodziankę. Pokazała zdjęcie ze ślubu z Mariuszem Raduszewskim. W końcu możemy zobaczyć, jak wyglądała jej suknia.

Natalia Siwiec podbiła show-biznes po raz pierwszy gdy pokazała się na trybunach podczas meczów reprezentacji Polski na Euro 2012. Śliczna modelka o apetycznych kształtach przyciągnęła uwagę wszystkich fotoreporterów, a jej zdjęcia lotem błyskawicy obiegły media. Niemal natychmiast została okrzyknięta Miss Euro, a od tamtej pory zyskała sobie wierną grupę fanów. Natalia od lat obraca się w świecie celebrytów, a jej sława cały czas przybiera na sile.

Szybko zaskarbiła sobie względy fanów, którzy teraz chętnie obserwują ją również w social mediach. Tam nie ma ona przed nimi zbyt wielu tajemnic. Gwiazda jest jedną z najaktywniejszych użytkowniczek Instagrama w rodzimym show-biznesie i chętnie pokazuje nie tylko efekty swoich licznych kontraktów i prace na planach reklamowych, ale równie chętnie dzieli się sekretami ze swojego życia prywatnego. Dzięki niej wszyscy doskonale znają także jej męża Mariusza Raduszewskiego, oraz uroczą córeczkę o imieniu Mia.

Natalia Siwiec pokazała swoją suknię ślubną

Natalia od wielu lat jest szczęśliwa u boku swojego męża Mariusza Raduszewskiego. Zakochani nadają na tych samych falach i dogadują się niemal bez słów. Wspólnie wychowują córkę, ale również starszego syna z wcześniejszego związku byłego piłkarza. Już jakiś czas temu zalegalizowali oni swój związek. Jako że uwielbiają podróżować, nikogo nie zdziwił fakt, że przypieczętowali swoją miłość w Las Vegas. Chociaż wszystko odbyło się spontanicznie, to dla nich było to niezwykle ważne.

My podeszliśmy do tego serio. Byliśmy przeszczęśliwi i bardzo podekscytowani. To było takie nasze. I ja każdemu polecam, żeby przeżył coś takiego. Czuliśmy ogromną więź. Nie myśleliśmy o tym, czy cioci się podoba – opowiadała Natalia w rozmowie z Izą Janachowską.

Małżeństwo, które zakochani zawarli w stolicy światowego hazardu, nie ma mocy prawnej w Polsce, jednak nie śpieszy im się z formalizacją związku w naszym kraju. Natalia w rozmowie z wedding plannerką opowiedziała, że planowali jeszcze jedną ceremonię po powrocie do kraju, ale na razie odłożyli to na bok.

Teraz gwiazda postanowiła wziąć udział w zabawie na Instagramie. Udostępniła okno pytań Pokaż zdjęcie jak…, a fani odpisują, w jakim momencie chcieliby ją zobaczyć. Jedna z osób poprosiła o zdjęcie w sukni ślubnej. Natalia pokazała kadr, gdy razem z Mariuszem jechali limuzyną do kapliczki. On był ubrany w elegancki garnitur i białą koszulę, a panna młoda miała na sobie delikatną kreację z satyny i tiulu w białym kolorze.

Trzeba przyznać, że wyglądała pięknie bardzo skromnie. Zdjęcia w naszej galerii.


Natalia Siwiec ślubne zdjęcie

Natalia Siwiec ślubne zdjęcie

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wzięli ślub w Las Vegas

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wzięli ślub w Las Vegas

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wzięli ślub w Las Vegas

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski wzięli ślub w Las Vegas

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×