Szukaj

Natalia Siwiec zafundowała fanom zmysłową sesję w Wenecji! O takich zdjęciach marzy każda polska gwiazda!

Natalia Siwiec jest obecnie u szczytu swojej wielkiej sławy, którą zdobyła na stadionie stając się polską Miss Euro. Od tego czasu modelka jest najpopularniejszą celebrytką w kraju, a o jej twarz zabiegają znane polskie marki modowe. Siwiec w ofertach przebiera z wielką uwagą, jednak ostatniej gorącej sesji w Wenecji nie mogła odmówić.
Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec jest obecnie mamą ślicznej córeczki, która całkowicie odmieniła jej życie. Macierzyństwo sprawiło, że Natalia biznes traktuje na drugim planie, bowiem obecnie najważniejsza jest dla niej rodzina i przede wszystkim wychowanie dziecka. Jednak piękna modelka musi z czegoś żyć, więc w dalszym ciągu udziela swojego ciała w licznych kampaniach reklamowych. Siwiec w ofertach pracy przebiera jak w ulęgałkach, wybierając tylko najsmakowitsze kąski.

Oprócz swojej działalności na Instagramie oraz płatnych Eventów, Natalia chętnie ambasadoruje znanym polskim markom odzieżowym. Tak też było ostatnio, kiedy to modelka otrzymała atrakcyjną propozycję udziału w reklamie nowej jesiennej kolekcji popularnej marki odzieżowej. Nic w tym dziwnego bowiem sesja fotograficzna miała miejsce w pięknej Wenecji.

Natalia natychmiast pochwaliła się szałowymi zdjęciami z planu zdjęciowego.

Dziś robimy kolejną sesję do kampanii nowej kolekcji. Piękne nowe kolory i przepiękna sesja w Wenecji już we wrześniu – napisała Natalia

Zdjęcia są niezwykle piękne, co oczywiście zauważyli wszyscy fani celebrytki. Natalia pozuje w dwóch jesiennych kreacjach. Modelka zaprezentowała się w zmysłowej czekoladowej długiej sukni oraz w szalonej koronkowej pudrowej spódnicy i brązowej stylowej marynarce. Taki jesienny look wywołał ogromne poruszenie na profilu modelki. Internauci nie szczędzili swojej idolce komplementów.

Piękna sesja w ogóle kochamy Włochy

Jesteś zjawiskowa! Nie mogę się napatrzeć

Najpiękniejsza

Czekam na jesienne kolorki

Zobaczcie jak wygląda Natalia we Włoszech

Natalia Siwiec w obłędnym bikini już gotowa na majówkę. Ma ciało jak morska nimfa!

Długi weekend gwiazd: Edyta Górniak, Natalia Siwiec, Małgorzata Kożuchowska

Natalia Siwiec tak odważnie nie pozowała od lat! Pokazała prawie nagie piersi i… fałdki na brzuchu! W komentarzach burza!


Natalia Siwiec - sesja w Wenecji

Natalia Siwiec - sesja w Wenecji

59753487_141751113549674_7050428847720856177_nNatalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec w czerwonym bikini

Natalia Siwiec w czerwonym bikini

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec - Majówka 2019

Natalia Siwiec - Majówka 2019

Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec w bikini

Natalia Siwiec pokazał biust na targach urody

Natalia Siwiec pokazał biust na targach urody

Czy podoba ci się imię córki Natalii Siwiec?

×