Szukaj

Już wiadomo co piękna Natalia Siwiec sobie zoperowała! Jej zdjęcie z młodości wyjaśnia wszystkie zagadki!

Natalia Siwiec anoreksja

Natalia Siwiec anoreksja

Natalia Siwiec przed operacjami

Natalia Siwiec od dawna ma mnóstwo fanów, szczególnie w internecie. Dzięki swojej zjawiskowej urodzie modelka stała się jedną z najpopularniejszych celebrytek w Polsce. Przypomnijmy, ze spektakularna kariera Natalii rozpoczęła się już w 2002 roku, kiedy to Natalia została Miss Bałtyku w Rewalu. Następnie została Miss Dolnego Śląska. Później były sukcesy w Chinach, gdzie Polka wzięła udział w konkursie Miss Bikini of The Universe, zdobywając    tytuł Miss Bikini of China Gate oraz Miss Foto.

Natalia apogeum swojej kariery odnotowała podczas Euro, wówczas okrzyknięto ją Miss Euro. Od tego czasu Natalia znakomicie radzi sobie na polskich celebryckich salonach, na brak pracy i komercyjnych zleceń reklamowych nie narzeka, zatem w dalszym ciągu jest na topie. Oczywiście nie ma żadnych wątpliwości, że Natalia ingerowała w swoją urodę, wielokrotnie w wywiadach o tym mówiła.
Natalia nigdy nie ukrywała, że przeszła parę zabiegów korekcyjnych i operacji plastycznych. Wiadomo również, że modelka regularnie wstrzykuje sobie kwas hialuronowy w usta, zmieniała także biust. Ostatnio Natalia pokazała swoje zdjęcie z dzieciństwa, na którym doskonale widać jak wyglądała przed zabiegami. Jedno jest pewne. Od dziecka Natalia miała piękne włosy!

 Zobaczcie sami!

 

Natalia Siwiec bała się o życie córki? Pierwszy raz wyjawiła, dlaczego nie pokazywała zdjęć z ciążowym brzuszkiem [WIDEO]

Natalia Siwiec nie była na wyborach samorządowych, a teraz się tłumaczy! „Za późno się zorientowaliśmy”[WIDEO]

 

Córka Natalii Siwiec to gotowy materiał na gwiazdę! Mistrzowsko papuguje najodważniejsze pozy sławnej mamy


Natalia Siwiec w latach młodości

Natalia Siwiec w latach młodości

Natalia Siwiec - Katowice Fashion Week

Natalia Siwiec - Katowice Fashion Week

Natalia Siwiec w sukience w czarno-białe pasy

Natalia Siwiec w sukience w czarno-białe pasy

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×