Natalia Siwiec pokazała kształtne pośladki. Zamiast zachwytów zebrała baty. Internauci nie mają za grosz litości

Natalia Siwiec pokazała pupę

Natalia Siwiec pokazała pupę

Natalia Siwiec rozgrzała internet do czerwoności nowym zdjęciem z Meksyku. Pokazała pupę, a internauci nie przestają komentować kadru. Artystyczne ujęcie?

Natalia Siwiec razem z rodziną od kilku miesięcy przebywa w Meksyku. Znalazła tam miejsce ucieczki przed zimą oraz problemami, jakie przyniosła ze sobą pandemia. Z drugiego końca świata regularnie relacjonuje, co u niej nowego. Fani zachwycają się jej pięknymi zdjęciami z bikini, których nie brakuje, a także rozczulają się nad jej córeczką.

Modelka kilka tygodni temu znalazła się w centrum medialnej burzy, kiedy to znana koronasceptyczka i zwolenniczka teorii spiskowych Viola Kołakowska oskarżyła ją o członkostwo w sekcie, czego dowodem ma być tatuaż Siwiec. Doszukująca się symboliki związanej z illuminati matka dzieci Karolaka doczekała się  uszczypliwej riposty. 

Tym razem sama zafundowała sobie burzę w komentarzach, pokazując pupę na najnowszym zdjęciu.

Natalia Siwiec pokazała pupę. Internauci komentują

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są parą od 2010 roku. Kilka lat temu zdecydowali się wziąć spontaniczny ślub na drugim końcu świata. Tuż przed wylotem ze Stanów Zjednoczonych pobrali się w Las Vegas. Obecnie razem z 4-letnią córką, Mią, przebywają na bardzo długich wakacjach.

Mimo że Natalia Siwiec przyzwyczaiła nas do tego, że nadaje z Tulum, obecnie zmieniła miejsce pobytu i aktualnie przebywa w stanie Oaxaca nad Oceanem Spokojnym. Teraz zachwyca się tamtejszą przyrodą, widokami, a internautom funduje niezapomniane przeżycia, publikując kolejne fotografie w skąpych strojach.

Tym razem zsunęła sukienkę… i pokazała pupę, pozując do kadru, który skojarzył się jednej z użytkowniczek z dziełem sztuki. Z kolei inni internauci zastanawiają się, dlaczego pokazała aż tak wiele. Czy jednak rzeczywiście fotografia aż tak bardzo różni się od tych w skąpych bikini?

 

Fani komentują:

  • Jak ktos doda zdj w wycietym bikini gdzie widac caly tylek to ok … ale wystaje tylek 1cm od góry to olaaaboga nagosc, jezu ludzie.
  • Chyba to nie za piękne.
  • Czemu Pani widać pupe?
  • Troszeczke nizej…
  • D**psko ci widać.
  • Myślałam, że to obraz.

Przeważają jednak emotikony ognia i serduszka. Jak wam się podoba najnowsza fotografia Natalii Siwiec?


Natalia Siwiec pokazała pupęNatalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×