Natalia Siwiec kupiła dom w Meksyku. Pokazała zdjęcia wnętrz i relację z parapetówki. „Cholernie piękne uczucie”

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec kupiła nowy dom w meksykańskim Tulum. Pochwaliła się w sieci relacją z parapetówki. Zobaczcie jak mieszka gwiazda w wakacyjnym kurorcie. 

Natalia Siwiec popularność zyskała w momencie, gdy pojawiła się na stadionie podczas meczów Euro. Kibicowała reprezentacji Polski, a tam została wypatrzona przez fotoreporterów, którzy natychmiast okrzyknęli ją miss tego wydarzenia. Od tamtej pory jej kariera nabrała zawrotnego tempa. Stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych fotomodelek w kraju, a najpopularniejsze marki zaczęły nawiązywać z nią współprace. Udało jej się także zgromadzić wokół siebie sporą grupę fanów.

Natalia jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd w sieci. Przed sowimi odbiorcami nie ma zbyt wielu tajemnic. Chętnie pokazuje to jak wyglądają kulisy jej pracy, ale także ujawnia wiele z życia prywatnego. Na jej profilu pojawiają się zdjęcia i nagrania z domowego zacisza. Często możemy zobaczyć, jak wygląda jej piękny dom w Warszawie. Okazuje się, że właśnie nabyła ona też kolejną nieruchomość w Tulum w Meksyku.

Natalia Siwiec pokazuje nowy dom w Tulum

Natalia Siwiec ma bardzo napięty grafik. Oprócz tego, że cały czas pracuje w roli modelki, rozwija też swoje konto na Instagramie. Gwiazda to wszystko łączy także z opieką nad córeczką Mią. Dziewczynka skończyła już 4 lata. Tak często jak pozwalał jej na to czas razem z mężem latali do Tulum w Meksyku, które stało się ich drugim domem. Zdarzało się, że sporą część roku spędzali właśnie tam.

Początek roku Natalia i Mariusz postanowili rozpocząć w wielkim stylu. Małżonkowie przenieśli się do nowego domu w Meksyku. Nie będą już turystami w wakacyjnym kurorcie, a jego mieszkańcami. Gwiazda pochwaliła się w sieci zdjęciami i nagraniami z nabytego tam gniazdka. Minionego wieczoru zaprosiła rodzinę i przyjaciół na parapetówkę.

Nowy domek, nowy domek. Nie ma mebli jeszcze, niczego nie ma, ale jest stolik – mówiła na Instagramie.

Za stolik służy Natalii i Mariuszowi opakowanie po gofrownicy, ale zmieściło się na nim kilka przekąsek dla gości. Trzeba przyznać, że lokum nawet bez mebli robi ogromne wrażenie. Zdjęcia, które pokazała Natalia, zobaczycie w naszej galerii.


Natalia Siwiec - dom w Tulum

Natalia Siwiec - dom w Tulum

Natalia Siwiec - dom w Tulum

Natalia Siwiec - dom w Tulum

Natalia Siwiec - dom w Tulum

Natalia Siwiec - dom w Tulum

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×