Natalia Siwiec zmiotła swoją odpowiedzią złośliwego internautę. Takiej riposty się nie spodziewał, kiedy zaatakował jej córkę

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec opublikowała zdjęcia córeczki. Złośliwy internauta chciał dogryźć modelce, ale takiej riposty się nie spodziewał.

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są parą od 2010 roku – modelka poznała swojego męża w 2002 roku, na dyskotece po wyborach Miss Bałtyku. Kilka lat temu zdecydowali się wziąć spontaniczny ślub na drugim końcu świata. Tuż przed wylotem ze Stanów Zjednoczonych pobrali się w Las Vegas. Celebrytka po latach opowiedziała o szczegółach ceremonii, do której przygotowania zajęły jej niecały dzień:

To był ślub niezaplanowany. Z jednej strony planowaliśmy przez jeden cały dzień. W czwartek zaplanowaliśmy nasz wylot do Vegas, tak sobie siedzę i mówię: Mariusz, przecież zawsze moim marzeniem, jak byłam małą dziewczynką, było wzięcie ślubu w Vegas.

4 lata temu małżonkowie doczekali się córki. Razem wychowują uroczą Mię, która jest gwiazdą na Instagramie swojej znanej mamy.

Natalia Siwiec odpowiada na komentarz złośliwego internauty

Natalia Siwiec opublikowała post, w którym pełna podziwu dla córki pochwaliła się, jak profesjonalnie pozuje do zdjęć. Mia na fotografiach robi różne pozy i miny. Zwłaszcza mimika dziewczynki rozbawiła jej mamę.

Różne oblicza Mijunity. Skubana dobrze pozuje – napisała Natalia Siwiec na Instagramie.

Fani Siwiec są pod wrażeniem. Potwierdzili, że ma talent do pozowania i zaczęli pisać, że pójdzie w ślady mamy.

  • Będzie modelką po mamie.
  • Ten wdzięk ma na pewno po mamie.
  • Jaka cudna modelka.
  • Ona jest przesłodka.
  • Uwielbiam na was patrzeć – pisali.

Jednak jeden z internautów wysilił się i napisał złośliwy komentarz. Przewidział dla Mii inną przyszłość. Nie spodziewał się zapewne, że otrzyma odpowiedź od jej mamy.

Będzie znakomitą woźną w szkole – napisał internauta.

Natalia Siwiec zareagowała z wielką klasą i ze spokojem. Nie ma nic przeciwko temu, jeśli to właśnie będzie coś, co Mia będzie chciała robić.

Może być. Kto wie, może akurat to będzie chciała robić – odpisała.

Trzeba przyznać, że Siwiec takim podejściem do macierzyństwa może imponować. Jak widać, jej córka będzie miała pełną swobodę wyboru swojej przyszłości, a znanej mamie zależy wyłącznie na jej szczęściu.


Córka Natalii Siwiec

Córka Natalii Siwiec

Córka Natalii Siwiec

Córka Natalii Siwiec

Córka Natalii Siwiec

Córka Natalii Siwiec

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×