Szukaj

Natalia Siwiec wybrała już datę ślubu! Gwiazda ma jednak problem z suknią…

Natalia Siwiec trafiła do szpitala

Natalia Siwiec trafiła do szpitala

Natalia Siwiec zdradza szczegóły swojego ślubu

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski są małżeństwem od 2012 roku. Para wzięła jednak ślub w nietypowych okolicznościach, bo w Las Vegas. Taka przysięga małżeńska nie jest jednak zalegalizowana w Polsce. Po wielu latach bycia razem zakochani postanowili wreszcie to nadrobić i wziąć prawdziwy ślub w Polsce!

W rozmowie z Faktem Miss Euro uchyliła rąbka tajemnicy odnośnie ceremonii ślubnej:

Mamy już ustalony termin. W tym roku. Będzie to dość duża impreza, bo mamy dużo przyjaciół. Ma być pięknie i uroczyście.

Gwiazda upatrzyła już sobie jedną suknię, choć nadal waha się pomiędzy dwiema. Jej dylematy z tym związane będzie można oglądać w programie Salon sukien ślubnych w TLC. Jaka jest idealna ślubna kreacja Natalii?

Sprowadzili dla mnie suknie od najlepszych projektantów z całego świata. Były obłędne, każda za ponad 20 tysięcy złotych. Spodobały mi się dwie, ale musiałam wybrać jedną. Nie jestem przekonana, czy na pewno to był dobry wybór, najchętniej poszłabym w dwóch, które najbardziej mi się podobały. – powiedziała agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Przyszła Pani Młoda dodała też, że chętnie w tej kwestii posłuchałaby opinii męża. Ten jednak postanowił milczeć jak grób.

Chyba to pokazało, że jesteśmy po prostu jak dwie połówki jabłuszka, że jak nie ma całego jabłuszka, to jest mi jednak gorzej i trudniej mi coś wybrać.

Jesteśmy pewni, że Mariusz ma po prostu pewność, że jego ukochana w każdej kreacji będzie wyglądała obłędnie 😉

Zobacz: Natalia Siwiec pokazała mamę i siostrę. Są podobne do modelki?

Natalia Siwiec z mamą i siostrą

Natalia Siwiec z mamą i siostrą Malwiną

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski

 


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×