Natalia Siwiec nie wychodzi sama nawet na „babskie imprezy”. Zawsze towarzyszy jej Mariusz

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski, kryzys w związku

Natalia Siwiec i Mariusz Raduszewski, kryzys w związku

Natalia Siwiec nigdzie nie rusza się bez męża

Natalia Siwiec ma wszystko to, co jest niezbędne do zrobienia kariery w mediach – jest piękna, błyskotliwa, a do tego w smaczny sposób prowokuje internautów. Seksowne zdjęcia modelki wielokrotnie gościły na czołówkach najpoczytniejszych tabloidów w kraju i za granicą, a jej niegrzeczna sesja zdjęciowa, w której zmysłowo rozrywa koszulkę z orłem, trafiła na czołówki Playboya w Polsce, Brazylii, Rosji, Słowenii i na Węgrzech.

Nie jest tajemnicą, że w sukcesach Natalii pomaga jej przystojny i przedsiębiorczy mąż. Mariusz Raduszewski od początku wspiera swoją żonę w jej działalności w show-biznesie. Być może gdyby nie on, dzisiaj o Siwiec nikt z nas by nie usłyszał.

Okazuje się, że ich związek jest tak silny, że nie tylko na eventy ale i prywatnie Natalia nigdzie nie rusza się bez męża. Ukochany Miss Euro 2012 nie odstępuje jej ani na krok, towarzyszy jej nawet na „babskich” wypadach. Siwiec opowiedziała o tym w wywiadzie dla Faktu:

Mam 35 lat, a nigdy nie byłam na żadnym dziewczyńskim wypadzie. Zawsze, jak wychodzę, to jest ze mną Mariusz. Koleżanki śmieją się ze mnie, że nie potrafię nigdzie wyjść sama, tyko z nim.

Choć może się wydawać się to nietypowe, to gwiazda tak przyzwyczaiła się już do obecności Raduszewskiego, że nie zamierza robić z tego problemu ani roztrząsać tego tematu na małżeńskim forum:

Myślę, że średnio podobałby mu się fakt, gdybym wyszła bez niego. Kiedy mam dziewczyńskie wyjście, to wygląda tak, że jest pięć dziewczyn i Mariusz. Już się przyzwyczaiłam. Może to i dobrze, bo Mariusz wnosi dużo pozytywnej energii do tych spotkań.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Natalia przyznała w rozmowie z fanami, że „miała kryzys i była z mężem blisko rozstania”:

Finalnie to chyba miłość i chęć starania się z obu stron zatrzymała nas przy sobie.

A Wy jak uważacie? Taki mąż to skarb, czy jednak nie do końca? Zazdrościcie im takiej bliskiej relacji?

Moherowy beret, białe kozaki, gruby pasek… Tak Natalia Siwiec ubrała się na domówkę Pasażu TESCO w Krakowie

Urocze fotki. Natalia Siwiec nawet wózek córki dobrała do swojej stylizacji! Cukierkowy pojazd pomogali jej prowadzić teściowie i mąż

Natalia Siwiec pokazała bajeczne zdjęcia z luksusowych wakacji z mężem i córką! Tak pięknej sesji nie miała nawet w „Vivie!”


Natalia Siwiec zabrała córkę Mię na spacer, towarzyszyli jej mąż i teściowie – rodzice Mariusza Raduszewskiego

Natalia Siwiec zabrała córkę Mię na spacer, towarzyszyli jej mąż i teściowie – rodzice Mariusza Raduszewskiego

Natalia Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim na spacerze z córką Mią

Natalia Siwiec z mężem Mariuszem Raduszewskim na spacerze z córką Mią

Mia Raduszewska jest wożona w różowym wózku. Dziecko Natalii Siwiec jest stylowe tak jak jej mama

Mia Raduszewska jest wożona w różowym wózku. Dziecko Natalii Siwiec jest stylowe tak jak jej mama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×