Szukaj

Zjawiskowo zgrabna Natalia Siwiec pręży się w bikini w Andaluzji! Zazdrosne fanki podejrzewają u niej niebezpieczną chorobę!

Natalia Siwiec anoreksja

Natalia Siwiec ma anoreksję?

Natalia Siwiec pojawiła się w mediach plotkarskich w 2012 roku, wówczas piękna modelka została jednogłośnie okrzyknięta Miss Euro. Od tego czasu modelka w świecie celebryckim zagościła na dobre. Obecnie, choć została pierwszy raz mamą, Natalia dzierży godnie tytuł najpopularniejszej oraz najpiękniejszej celebrytki w kraju.

Natalia Siwiec większość swojego czasu spędza z córeczką o imieniu Mia, pojawia się również na większych eventach, na których jej obecność zawsze wzbudza poruszenie wśród fotoreporterów. Atrakcyjna modelka jest także bardzo aktywna na swoim profilu internetowym, to za jego pośrednictwem utrzymuje stały kontakt z fanami.

Na Instagramie Natalii królują seksowne fotki w bikini oraz mnóstwo zdjęć córeczki. Ostatnio Siwiec opublikowała dwa zdjęcia z Andaluzji, na których pozuje w stroju kąpielowym. Seksowne fotki wywołały burzę wśród internautów.

Część obserwatorek Natalii zarzuciło jej anoreksję, sugerując, że po porodzie bardzo schudła. Najprawdopodobniej zgrabna sylwetka Natalii wzbudza zazdrość wśród internautek, które sugerują, że to już jest stan anoreksji:

  • Ale jesteś chuda
  • Dla mnie to już anoreksja
  • Była Pani taka kobieca, a teraz jest dużo za szczupło
  • Boże święty, ale chuda!! Lecz się babo!!

Na szczęście Natalia zawsze może liczyć na swoje najwierniejsze fanki, które napisały:

  • Figura jak marzenie
  • Piękna sylwetka

A wy jak myślicie, czy Natalia powinna trochę przytyć?

Natalia Siwiec bała się o życie córki? Pierwszy raz wyjawiła, dlaczego nie pokazywała zdjęć z ciążowym brzuszkiem [WIDEO]

Fanka zarzuciła Natalii Siwiec operację nosa! Miss Euro odpowiedziała zdradzając cały sekret swojego ślicznego noska!

Zmysłowa Natalia Siwiec jak bajkowy biały łabędź czarowała na Flesz Fashion Night 2018!


Czy Mariusz Raduszewski – mąż Natalii Siwiec – jest przystojny?

×